Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaJau ceturtdien Juglas mežā startēs 2013. gada Velo Magnēta sezona

Šajā kārtā Jūs gaida ļoti  dinamiskas ātrgaitas taciņas, labi braucami meža celiņi un stigas, kā arī nelieli pārsteigumiņi. Turklāt, šajā reizē pilnīgi un galīgi apmaldīties nebūs iespējams pat tiem, kas to pieprot īpaši izcili- ļoti kompakto meža (distanču) teritoriju no 3 pusēm ierobežo asfaltēti ceļi un ielas, savukārt atlikušo robežu noslēdz nepārbrienami ūdens šķēršļi- Piķurga ar saules apspīdētajiem bebrārijiem un  Juglas ezera līcis vārdā Brekšu kakts.

Nedaudz par 2013. gada sezonu kopumā:

Lielās masās sezonas norises kārtība mainīta netiks- tāpat kā pērn VeloMagnēts norisināsies 10 kārtās. Tāpat kā pērn visas kārtas norisināsies jaunākajiem ISMTBOM 2010 (International Specification for Mountain Bike Orienteering Maps) karšu standartiem atbilstošās, vairumā gadījumu pilnīgi jaunās velo-O kartēs, sniedzot VM dalībniekiem iespēju izbaudīt interesantāko, skaistāko un dažkārt pat kultūrvēsturiski izglītojošo, kas atrodams katrā no VeloMagnēta norises kārtu apvidiem. Šogad arī dalībnieku grupu sadalījumu atstāsim bez izmaiņām. Būs arī jau ierasti 3 atšķirīga garuma un grūtības pakāpes distances, kā arī nemainīga kopvērtējuma punktu aprēķināšanas sistēma. Tiks saglabātas arī “Kalnu” un “Sprinta” ieskaites. 

Bet mēģināsim arī neapstāties pie iestrādātām lietām un šogad piedāvāsim arī ko pilnīgi jaunu un Latvijas MTB-O vēsturē nebijušu- starptautiskas 3 dienu velo-orientēšanās sacensības. Šo sacensību visu 4 distanču summa arī tiks vērtēta kā VeloMagnēta ieskaites kārta (tātad 11-tā), turklāt ar paaugstinātiem punktu koeficientiem, bet, cerams, ka igauņi un leiši pie mums nebrauks tikai atpūsties un šie “lielie punkti” Jums viegli nenāks:) 

 

Tiekamies meža takās katru otro nedēļu! 

© www.magnets.lv | Mārtiņš Lasmanis, Velo Magnēts

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Mārtiņš/ VeloMagnēts
IP: 46.109.241.214 @ 02.05.2013 | 13:42:28
Komentārs: VeloMagnēta 1. kārta noritēja brīnišķīgi! Gatavojamies nākošajai kārtai, kas norisināsies jau 7. maijā Mežaparkā...atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu