Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaDaugavas Kauss 2013

2013.gada Latvijas Stafešu kausa izcīņa sākās ar tradicionālajām stafetēm "Daugavas Kauss 2013". Vīriešu elitē uzvarēja OK "Saldus", kas pēdējo reizi Latvijas Stafešu kausa posmā triumfēja 2006.gada Latvijas Čempionātā, bet sieviešu elitē nepārspētas palika pašreizējās Latvijas Čempiones stafetes distancē - "Meridiāns" orientieristes.

1.maijā Ogrē, Zilo kalnu piekājē notika trīs etapu orientēšanās stafetes Daugavas Kausi. Šis bija pirmais Latvijas Stafešu kausa posms.

Lielākie ātrumi un spraigākās cīņas tika pieredzētas elites grupās.

Vīriešu elitē pirmajā etapā pārliecinoši pirmais atskrēja Kristaps Jaudzems no OK Saldus, kam pārsteidzoši sekoja OK Ziemeļkurzemes pārstāvis Valdis Karulis. Atpalikuši bija pēdējo gadu pirmo etapu speciālisti Artjoms Rekuņenko (4.vieta +3:14) un Jānis Krūmiņš (3. +3:13).

Otrajā etapā Atis Rešķis saglabāja pirmo pozīciju OK Saldus komandai, bet Jānis Sārs ar labāko laiku etapā pacēla vienu no favorītu komandām Mežmalas MTB uz 2.vietu (+2:27). Jānis Peilāns arī veica ļoti labu skrējienu un ierindoju OK Kāpa 3.vietā pēc otrā etapa (+11:36).

Pirms pēdējā etapa bija skaidrs, ka par pirmo vietu cīnīsies OK Saldus Rūdolfs Zērnis un Mežmalas MTB Andris Jubelis, bet cīņā par trešo vietu varēja iesaistīties daudzas komandas, kas finišēja netālu aiz OK Kāpas komandas.

Rūdolfs Zērnis atnesa uzvaru savai komandai, pat palielinot pārsvaru pēdējā etapā pār otrajā vietā finišējušo Mežmalas MTB. OK Saldus klubam šī bija pirmā LStK uzvara pēdējo 7 gadu laikā. Pēdējo etapu pārliecinoši veica Mikus Puriņš un IK Auseklis komandai izcīnīja bronzas medaļas.

Ceturtie finišēja Ozons, piektie - Meridiāns, bet sesto vietu, iespējams, sacensību aizraujošākajā finiša trīs-cīņā savai komandai OK Ziemeļkurzeme atnesa Mārtiņš Vimba. Aprakstu par šo aizraujošo sacensību var izlasīt OK Ziemeļkurzemes mājaslapā.

Sieviešu elitē par izteiktām favorītēm varēja uzskatīt Meridiāna 1.komandu, kas pagājušajā sezonā ne reizi nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu Latvijas Stafešu kausa posmā. Tomēr pirmajā etapā līderu grupu veidoja Marta Jansona (Meridiāns 2), Laura Leiboma (Kāpa OK/Pierīgas BJSS) un Līga Ārniece (Ozons), bet aptuveni 4 minūtes vēlāk sekoja Linda Krūmiņa (SK Briksnis cenšās), Elīna Kārkliņa (Mežmalas MTB) un Vieda Lūsa (Meridiāns 1).

Pieredzējusī Iveta Brūvere otrajā etapā līderos izvirzīja Ozons komandu, bet 3:20 vēlāk sekoja divas Meridiāna skrējējas - Dace Buža (Meridiāns 1) un  Ilze Buža (Meridiāns 2). Pārējās komandas sekoja vēl aptuveni 3 minūtes vēlāk.

Pēdējā etapā Aiva Jakovela no Ozons nespēja sekot konkurentēm un atkrita uz 6.vietu, bet Kristīne Bertuka no Meridiāns 1 kārtējo reizi varēja ieskriet finišā kā pirmā.

Otro vietu saglabāja Meridiāns 2 ar Zandu Abzaloni pēdējā etapā, bet uz trešo vietu, pateicoties Elīnas Svilpes labajam skrējienam, pacēlās Mežmalas MTB komanda. Viegli tas gan nenācās, jo tikai par 1 sekundi tika pārspēta SK Briksnis komanda, kuru finiša spurtā pārstāvēja Ieva Mauliņa. Kāpa/Pierīgas BJSS finišēja 5.vietā

Labāko rezultātu pēdējā etapā uzrādīja Laura Vīķe, no OK Kāpa, bet otrā etapa skrējēja bija paņēmusi cita kluba - IK Auseklis - karti, un tāpēc komanda tika diskvalificēta. IK Auseklis skrējējai nācās gaidīt pāris minūtes līdz tika sagādāta karte vietā. Šī situācija, visticamāk, neietekmēja galīgo vietu sadalījumu.

Nākamais stafešu kausa posms jau pavisam drīz - 12.maijā, kad tiks izcīnīti Rīgas Čempionu tituli.

Daugavas Kauss 2013 mājaslapa

Rezultāti

Foto: Edgars Sparāns

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Jānis Tamužs
IP: 46.109.234.56 @ 07.05.2013 | 23:01:41
Komentārs: Paldies par labojumu!

Vārds: Fricis
IP: 46.109.36.6 @ 07.05.2013 | 22:23:30
Komentārs: Sieviešu elitē pirmajā etapā pārliecinoši pirmais atskrēja Kristaps Jaudzems no OK Saldus, kam pārsteidzoši sekoja OK Ziemeļkurzemes pārstāvis Valdis Karulis. Atpalikuši bija pēdējo gadu pirmo etapu speciālisti Artjoms Rekuņenko (4.vieta +3:14) un Jānis Krūmiņš (3. +3:13) Tur laikam bija domāts vīriešu elitē nevis sieviešu...atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu