Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaMedaļu birums Pasaules Rogaininga čempionātā

Pasaules Čempionātā rogainingā, kas Pleskavas apkārtnē notika 26.-27.jūlijā, Latvijas komandas izcīnīja 7 medaļas, no kurām 3 - zelta. Par Pasaules čempioniem dažādās vecuma grupās kļuva Valters Kaminskis & Anita Liepiņa, Imants Čaklis & Alīda Ābola, Māra Bolšteina & Velta Zjatkova.

Pasaules Čempionāts rogainingā šoreiz bija piesaistījis 721 piedzīvojumu meklētāja uzmanību un 24 stundu orientēšanās sacensībās piedalījās 340 komandas no 20 valstīm, sacenšoties 15 vecuma un dzimumu grupās.

Latvijas spēcīgās rogaininga tradīcijas apliecināja gan fakts, ka Latvija ar 67 dalībniekiem un 31 komandu bija otra pārstāvētākā valsts aiz mājinieces Krievijas, gan tas, ka tika izcīnītas 7 medaļas un 3 čempionu tituli.

Labākos sasniegumus Latvijas rogainingisti sasniedza veterānu grupās, kurās arī plašākā mūsu sportistu pārstāvniecība.

Starts

Valters Kaminskis ar Anitu Liepiņu sasniedza 14.labāko rezultātu starp visām komandām un jauktajā veterānu (40 gadu un vairāk) grupā izcīnīja uzvaru.

Jānis Biezais un Helmuts Lukačovs uzrādijā 71.vietu kopvērtējumā un izcīnīja sudraba medaļas vīriešu super-veterānu (55+) grupā.

Alīda Ābola komandā ar Imantu Čākli papildināja savu PČ medaļu krājumu ar zeltu jauktajā super-veterānu (55+) grupā. Šajā grupā viss goda pjedestāls Latvijai. Sudraba medaļas Rutai un Volli Kukkiem, bet bronzas medaļas - Rolandam Laveiķim un Ligitai Grundei.

Divas medaļas ar vienu "šāvienu" izcīnīja Māra Bolšteina un Velta Zjatkova, kuras uzvarēja sieviešu ultra-veterānu (65+) konkurencē un ierindojās otrajā vietā sieviešu super-veterānu (55+) grupā.

Nākamgad uz PČ norises vietu būs jāmēro krietni garāks ceļš, jo par tā norises vietu ir izvēlētas Amerikas Savienotās valstis.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu