Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaAtrodi savu klubu!

Meklē savu īsto orientēšanās klubu? Tagad to izdarīt ir vieglāk - lof.lv sadaļā "LOF biedri un klubi" redzama karte, kurā atrodami klubi un informācija par tiem.

Kāpēc nepieciešams orientēšanās klubs?

Pirmkārt, dalība klubā sniedz iespēju socializēties un aktīvi piedalīties orientēšanās sabiedrības dzīvē - lemt par orientēšanās nākotni kluba un valsts līmenī, piedalīties sacensību rīkošanā, kā arī atrast treniņu biedrus un draudzīgus sāncenšus sacensībās.

Otrkārt, tā ir iespēja attīstīt savas prasmes orientēšanās sportā. Daudzi klubi rīko kopīgus treniņus un braucienus uz Latvijas un ārzemju sacensībām, kā arī piedāvā treneru pakalpojumus.

Treškārt, izcīnīt medaļas Latvijas Čempionātos un Latvijas Kausa kopvērtējumā var tikai orientēšanās datu bāzē (ODB) reģistrēti sportisti (ODB var reģistrēties arī individuāli, nepārstāvot nevienu klubu). Turklāt, esot kāda kluba sastāvā, ir vieglāk atrast domubiedrus stafešu sacensībām.

Kā lai atrod klubu?

Informācija par Latvijas Orientēšanās federācijas (LOF) biedriem - orientēšanās klubiem - ir apkopota LOF mājaslapas sadaļā "LOF biedri un klubi", kurā redzama Latvijas karte ar atzīmētiem punktiem, kuros darbojas orientēšanās klubi. Uzklikšķinot tiem, atklājas kluba nosaukums un saite uz papildus informāciju, kas ietver arī kluba vadītāju kontaktinformāciju.

 

Kā lai iestājas klubā?

Kad ir izlemts par labu kādam no klubiem, nepieciešams sazināties ar tā vadību, lai saskaņotu dalību šajā klubā un uzzinātu tiesības un pienākumus, kas attiecas uz konkrētā kluba biedriem. Pēc abu pušu vienošanās sportists tiek reģistrēts ODB, un viņam tiek piešķirts unikāls ODB numurs, kas turpmāk jānorāda, piesakoties Latvijas Kausa sacensībām.

Kā var mainīt klubu vai izstāties no tā?

Ja vēlies mainīt klubu vai izstāties no tā, šis solis ir jāsaskaņo ar kluba vadību un vēlme jāpaziņo ODB administratoram, lūgumu var rakstiski izteikt ODB mājalapas sarunu sadaļā.

 

Aicinājums no Latvijas Orientēšanās federācijas: Klubiem sagatavot, uzlabot un papildināt LOF.LV mājalapas  "LOF biedri un klubi" atrodamo informāciju.

Precīzu kluba nosaukumu, logo failu, kontaktinformāciju (kontaktus, adresi), kā arī aprakstu par kluba sastāvu un darbību vai kādu citu svarīgu informāciju sūtīt uz tamuzs@inbox.lv

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu