Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša2017.gada PČ notiks Igaunijā, Otepē

2006.gada Eiropas Čempionāts Igaunijā iegāja Latvijas orientēšanās vēsturē ar Mārtiņa Sirmā sudraba medaļu vidējā distancē. 2017.gadā Otepē notiks Pasaules Čempionāts un tas var kļūt par iedvesmas avotu un mērķi jaunai orientieristu paaudzei.

Pasaules Čempionāta organizēšana nav lēts prieks un tā noteikti nav finansiāla veiksme organizētājiem. Iespējams tāpēc 2017.gada PČ organizatoru vakance bija tukša vēl ilgi pēc pēdējiem noteiktajiem termiņiem. Starptautiskās orientēšanās federācijas vadība varēja atviegloti nopūsties, kad PČ organizēšanai pieteicās Igaunija. Reizē ar PČ rīkošanas tiesībām, Igaunijai tika piešķirtas tiesības organizēt Pasaules veterānu čempionātu 2016.gadā, kas notiks Tallinā.

Pasaules Čempionāts notiks tieši turpat, kur 2006.gada Eiropas Čempionāts - Otepē apkārtnē. Starptautiskās orientēšanās federācijas mājaslapā lasāms organizatoru komentārs: "2017.gada PČ Dienvidigaunijā būs Igaunijas orientēšanās sabiedrības ilgi lolota sapņa realizācija. Tiek plānots, ka PČ palīdzēs orientēšanos attēlot kā skatāmu un populāru sportu Igaunijā un arī padarīt to par televīzijai draudzīgu sporta veidu."

Sacensību centrs būs Otepē distanču slēpošanas centrā, 45 km attālumā no Tartu.

Ipriekšējā reizē, kad Otepē tika rīkotas augstākā līmeņa orientēšanās sacensības - Eiropas Čempionāts - Latvijas izlases sportists Mārtiņš Sirmais veica vēsturisku panākumu, vidējā distancē izcīnot otro vietu. Sprintā Sirmais finišēja augstajā 6.vietā.

© www.magnets.lv | Jānis Tamužs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu