Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaKlubu Parāde 2014

11. Klubu Parāde 2014. ar 26 orientēšanās klubu un 70 komandu piedalīšanos no četrām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas ir noslēgusies.

 31.augusta rītā Jaunciema mežā aizsākās cīņa par spēcīgākā kluba titulu. 10 dažāda vecuma skrējēji 7 etapos demonstrēja savu meistarību tradicionālajās Klubu stafetēs. 

Otro gadu pēc kārtas triumfēja IK Auseklis, kura sastāvā startēja Mikus Puriņš, Haralds Ulmanis, Valts Ulmanis, Zigmārs Gailis, Fricis Spektors, Jānis Pērkons, Emīls Ģērmanis, Jana Lepiksone, Rūta Plakane un Mārtiņš Sirmanis. Ar kluba līdera Mārtiņa Sirmā atgriešanos komandā, tās starts ir ieguvis mērķtiecību, stabilitāti un nosvērtību visos 7 posmos. Otrajā vietā ierindojās orientēšanās klubs no Sanktpēterburgas – Belije Noči (komandas sastāvs-Alexey Burago,Ilya Mogilnyy,Daniili Botygin,Roman Noskov,Polina Kuznetcova, Kristina Smirnova, Stepan Aleksandrov, Marta Blinova, Veronika Visherskaya, Juri Kirjanov). Komandas līderis Jurijs Kirjanovs jau pavasarī Rīgas kausu laikā apsolīja atvest uz Kluba stafetēm spēcīgu komandu. Nu ko, vārds ir turēts. Pēc vairāku gadu eksperimentiem ar optimālo komandas sastāvu, trešo vietu izcīnīja spēcīgais OK Meridiāns (komandas sastāvs-Andris Cāns, Aigars Leiboms, Jēkabs Knēts, Matiass Jansons, Sandra Grosberga, Marta Jansona, Kristīne Brunere, Juris Kokins, Edijs Dzalbs,Oskars Rencis). Jānovēl neapstāties pie sasniegtā. Lai gan OK Ozons līderis Anatolijs Tarasovs noslēdzošajā 7.etapā parādīja atzīstamu rezultātu, pagājušā gada otrā vieta klubam netika sasniegta, šoreiz ceturtie(komandas sastāvs-Valters Aboliņš, Līga Ārniece, Ģirts Liniņš, Ivars Žagars, Elizabete Blūmentāle, Linda Katlapa, Alīda Ābola, Inga Grende, Rodrigo Slaviņš, Anatolijs Tarasovs). Piektie, kas ir par divām vietām zemāk nekā gadu iepriekš, palika OK Saldus komanda (komandas sastāvs-Atis Rešķis, Oskars Zērnis, Kārlis Ķuzis, Uldis Brucis,Matīss Brucis, Ģirts Brucis, Augusts Melderis, Ilze Cahrausa, Elīna Andersone, Kristaps Jaudzems). Bet godpilno sešinieku noslēdza OK Azimuts – Sm BJSS1 komanda, kuras veiksmi stiprināja divi leģionāri no Lietuvas – Vesta Ambrazaite un Vilius Aleliunas (komandas sastāvs-Artjoms Rekuņenko, Ilgvars Caune, Mārtiņš Godiņš, Matīss Slikšjānis, Ieva Godiņa, Vesta Ambrazaite, Anatolijs Štainmillers, Agnija Caune, Videga Gaigala, Vilius Aleliunas). Jāatzīmē Lietuvas OK Dainava 8 un Igaunijas OK Põlva Kobras 9. vieta, kas liecina par nopietnu darbu pie kluba sastāva veidošanas. Iespējams, ka tuvākajos gados tiks mērķēts uz godalgoto sešinieku. Vēl atzīmējams OK Alūksne – Ape sniegums. Šajā komanda startēja divi Latvijas izlases spices vīri, pirmajā etapā Jānis Kūms,kurš finišēja pirmais un pēdējā etapā mūsu patreiz vienīgais Pasaules čempions – Edgars Bertuks, kurš pēdējā 7. etapā parādīja labāko laiku, kas šai komandai deva 11. vietu.

       

Nu jau var teikt, ka tradicionāli, Klubu stafetēs tika izcīnītas balvas dāmu un kungu vērtējumā speciālā marķētā ātruma etapā. Ātrākie skrējēji dzīvo Valmierā un trenējas OK ZVOC un tie ir - Līga Valdmane un Mārcis Bogdanovs. Ir pie kā piestrādāt visiem klubiem, veidojot perspektīvos komandas sastāvus. Tiesa, priecē fakts, ka neesam kļuvuši mazskaitlīgāki, kā arī lielā atsaucība Klubu fotogrāfēšanās procesā, kuras noslēgumā pēc balsošanas tiks noskaidrota nākamā gada brīvstarta komanda. Par balsošanas sākumu ziņosim drīzumā.

      
Arī šogad sacensību rīkotāji mērķtiecīgi centās pilnveidot sacensību atpazīstamību ar tiešraides starpniecību internetā, lielo ekrānu sacensību arēnā, GPS, radio punktiem, komentāriem u.t.t. Darāmā mūsu sporta veida atpazīstamības lauciņā vēl daudz. Laiks kārtīgai izvērtēšanai un tad – Rīgas kausu laikā kvalitātei ir jāaug.
Un vēl – Klubu stafetes maina savu vārdu, turpmāk tās sauksies par Rīgas stafetēm. Tas nepieciešams, lai pasākums tiktu veiksmīgāk atpazīts starptautiskajā arēnā un piesaistītu jaunus interesentus.

Klubu stafešu rezultāti, bildes, video apskatāmi šeit

Veiksmi, radošumu un netalaidību visiem!

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu