Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaX Tautas Rogainings jau vēsturē!

Tautas Rogainings šogad svin savu 10 jubileju!

Laika ziņas mūs nepievīla un baudīt rudeni Baldones apkārtnes pakalnos varēja doties dalībnieki no četrām valstīm – Baltkrievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, piedaloties kādā no četrām disciplīnām - rogainingā (4 vai 8 stundas), pusmaratonā, maratonā un bērnu pārgājienā. Kopumā 615 censoņi. Apvidus kā jau Baldones pusē, ļoti kontrastains - no super parka līdz super džunglim, no pilnīga līdzenuma līdz kārtīgiem pauguriem ar kalnu slēpošanas trasēm, kā arī pati Baldones pilsētiņa darīja pasākumu varbūt vēl neierastāku un interesantāku.

  

8 stundu rogainings pierādīja, ka spēcīgākie apsolūtajā vērtējumā Nikolajs Lucāns un Guntis Pikurs (komanda GuN 2014, MV grupa, 208 punkti no 271 iespējamiem) ir gana rūdīti gadu gaitā un spēj parādīt gan komandas garu, gan izturību uzvarot ievērojami jaunākus pretiniekus. Otrajā vietā ar 180 punktiem ierindojās komanda no Igaunijas Elbrus for Ever!Reigo Lehtla unPartel Piirimaeet. Ar 178 punktiem trešajā vietā atstājot Aivu un Uldi Kleperus no XO grupas - 30 draugi.lv/Ziemeļkurzeme OK. Vēl jāatzīmē rezultātus ultra veterānu grupās, kurās uzvarēja nebūt ne ar pieticīgiem rezultātiem vīriem ar iegūtajiem 100 punktiem Arnolds Kučinskis un Jānis Skrūzmanis (komanda Jaks2014 101. vieta kopējā vērtējumā) Māra Bolšteina un Velta Zjatkova no komandas Velmara ar 100 punktiem kopējā vērtējumā iegūstot 102. vietu no 131. startējušajām komandām.

  

Uz pusi īsākajā 4 stundu rogainigā labāko rezultātu uzrādīja komanda JNSC (Aivis Šiliņš un Endijs Titomers, grupa M,102 punkti), otrajā vietā atstājot komandu Mežoņi (Ivars Purviņš un Jānis Upmalis, grupa M,100 punkti) un trešajā vietā komandu LOST (Aivar Tihane un Ildze Straume, grupa X,96 punkti). Jā, pēc 4 stundu rogaininga smaids nevienam nav pazudis!

  

Vienlaikus trešo gadu norisinājās cīņas Maratona un Pusmaratona distancēs. Distances ir pietuvinātas klasiskajām skriešanas disciplīnām 42km un 21km. Kontrolpunkti skaitliski šajās distancēs ir krietni mazāk kā ierasts garajās orientēšanās distancēs un navigācija vienkāršāka. Distances vijās pa divām orientēšanās ziņā atšķirīgām vidēm – ierastajā mežā un laukos, kā arī pilsētvidē – Baldonē, bet beigās pēdējais kontropunkts Riekstukalnā kalnu slēpošanas trašu augšā. Īstā maratona distancē uzdrīkstējās piedalīties 2 dalībnieces, uzvarēja Alma Vītola, otrajā vietā atstājot Ievu Graudumu. Vīru konkurencē drošsiržu šogad bija jau vairāk - 14 dalībnieki. Uzvara pēc 4 stundām 53 minūtēm un 42 sekundēm atnāca Guntim Māliņam, otrajā vietā Atis Krūmiņš 5.36.36 un trešais Uldis Žimants 5.42.17. 

  

Uz pusi īsākā distancē uzvarēja Kendija Aparjode, otrā Annija Zaļaiskalna, trešā Sanita Pavāre. Vīriešu konkurecē pirmais finiša līniju šķērsoja Zigmārs Gailis, otrais Māris Stucis un par 6 sekundēm no otrās vietas iepalika Ingus Znotiņš.

                           

 

Balvas šogad sarūpēja Magnēts, Salomon un ELKOR Sport, bet balvas izlozei Garmin un Isostar.

 Elkor   

 

4 stundu bērnu pārgājienā šogad piedalījās 19 dalībnieki un viņiem līdzi devās 5 pieaugušie. Nu ko, jaunā maiņa aug!

  

 

Paldies, ka piedalījāties un tiekamies Tautas Rogainingā 2015 Zaķumuižas apkārtnē 27. septembrī!

Rezultāti, spliti, gps un bildes no Tautas Rogaininga 2014 apskatāmi šeit

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: X
IP: 91.105.7.95 @ 01.10.2014 | 15:21:25
Komentārs: Bija forši! Paldies!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu