Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaVasaras Magnēta sezona ir klāt!

Ar sacensībām 31.martā Šmerļa mežā pie t/c Alfa, 1. aprīlī Imantā un 2.aprīlī Biķernieku mežā tiks atklāta 46.orientēšanās sacensību seriāla Magnēts sezona, kurā šī gada Lielās balvas ir divi Scott velosipēdi un automašīna NISSAN Pulsar.

Orientēšanās sacensību Magnēts vasaras sezona ilgst no 31.03. līdz 04.10.2015. un aktīvās atpūtas cienītāji Rīgas apkārtnes mežos tiks gaidīti ik otrdienu, trešdienu un ceturtdienu. Sacensības paredzētas dažādu vecumu un meistarības orientēšanās interesentiem sākot no 8 līdz pat 85 + gadiem.Tiem, kuri karti un kompasu tik labi nepazīst un uzskata, ka vēl nav gatavi uzsākt patstāvīgas orientēšanās gaitas, sacensību centrā būs iespēja saņemt konsultācijas no orientēšanas sporta profesionāļiem. Tāpat arī Magnēta mājas lapā var pieteikties uz apmācību kursu, kura laikā profesionāls treneris palīdzēs apgūt orientēšanās pamatiemaņas.Sacensību laikā vecākiem tiek piedāvāta iespēja savus mazos lolojumus uzticēt Magnēta bērnudārza auklītei, savukārt bērnus līdz 12 gadiem, aicinām piedalīties orientēšanās skoliņā ik sacensību dienu plkst.18:30. Šīs abas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšāja pieteikšanās nav nepieciešama.

Vasaras Magnēta īpašais uzaicinājums skolām un skolēniem:

„Esi vesels, aktīvs un pārliecināts! Nāc iepazīties ar orientēšanās sportu, nāc iepazīties ar Magnētu. Vai esi gatavs savai pirmajai distancei? Magnēta sacensību kalendārā izvēlies kādu no sacensību kārtām, piesaki savu klasi un skolotāju un dodies. Sagaidīsim, apmācīsim un iedrošināsim doties kontrolpunktu meklējumos. Klasei, iepriekš piesakoties, dalība bez maksas”.

Kā ik gadu, orientēšanās sezonas noslēgumā tiks pasniegtas arī Lielās balvas - jauniešiem divi Scott velosipēdi, no sacensību atbalstītāja Elkor, un tiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu – automašīna NISSAN Pulsar. Šī gada sezonas noslēgums plānots 4.oktobrī Ropažos un par Lielās balvas dalības nosacījumiem, informāciju lūdzam skatīt Magnēta mājas lapā.

Vasaras Magnēta Nolikums, Lielās Balvas Nolikums

Tautas orientēšanās sacensības Magnēts rīko sporta un atpūtas apvienība „Magnēts”, BJC „IK Auseklis”, atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Sev ērtāko sacensību laiku un vietu aicinām meklēt www.magnets.lv.
Veselā miesā, vesels gars!

                  

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu