Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaRīgas O-nedēļa aicina!

Mūsu mērķis ir veicināt orientēšanās atpazīstamību Latvijā un Latvijas orientēšanās vides atpazīstamību pasaulē. Tādēļ mēs jau otro gadu mērķtiecīgi cenšamies piesaistīt ārvalstu sportistus braukt uz Latviju un piedalīties salīdzinoši vienkāršā un demokrātiskā orientēšanās sacensību formātā kāds ir „Magnēts” un noslēdzam ar „Rīgas kausu” sacensībām, kuras veidojam tā, lai tās būtu gan skatāmas klātbūtnē, gan arī plašsaziņas līdzekļos. Tādēļ gan lielais ekrāns un iespēja mājās palicējiem sekot līdzi notikumu gaitai internetā, atpazīstami orientieristi, GPS, intervijas, komentāri vairākās valodās, īpašas balvas. Ceļš ir uzsākts – dodamies tikai uz priekšu!„Magnēts” domāts ikvienam - gan iesācējam, gan lietpratējam. Kā jau ierasts, „Magnētā” visās grupās būs īpašas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem. Savukārt „Rīgas kausi” ar savu īpašo gaisotni rosinās patiesi liela notikuma sajūtas. Vienlaikus mēs esam paredzējuši iespēju startēt arī „ikdienas magnētistam”- OPEN 1, W un M21B distances paredzētas vienkāršotas. Vecāku ievērībai! W un M 8, 10 distances ir marķētas. Šajās distancēs jaunie censoņi varēs startēt kā Magnētā t.i. brīvi izvēlētā laikā. Vēl vecākiem būs iespēja pašus mazākos atstāt mūsu bērnudārzā.


Pieteikušies orientieristi no 15 valstīm. Piesakies arī tu un aicini pieteikties citus! Apvidus ir lielisks. Kā savulaik atzinuši daudzi ārvalstu orientieristi - šis ir viens no izcilākajiem kāpu reljefa apvidiem pasaulē. Karte uzmērīta no jauna, īpaši šīm sacensībām. Būs ineresanti!Orientēšanās ir ekskluzīva kustība dabā – baudam to!

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Ģirts
IP: 84.213.73.112 @ 09.04.2015 | 21:54:50
Komentārs: Atzīšos ka "Rīgas kausus" pēdējos gados gaidu vairāk par "Kāpu", protams Kāpai ir savs formāts, bet negatīvais no tā ir ka pārējās sacensības salīdzinot ar šīm nekādīgi nespēj konkurēt ...Savā veidā Indulis un Henrijs mūs izlutina!Paldies! Cerams ka tik bieži izmantotajā kartē būs jauni izaicinājumi un ieraudzīsim šo mežu no jauna skatpunkta.Izturību visiem kas strādā pie organizēšanas un dalībniekiem ātras kājas, jo zaļajās kāpās nebūs vienkārši :)..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu