Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaBalvas šīs sezonas skrējējiem!

Kas šajā vasaras sezonā būs Magnēta dāvanu maisā?

Ikviens no mums dodas mežā ar mērķi – viens noskriet ātrāk, otrs noskriet labāk, bet kāds cits – iznākt no meža neapmaldījies. Tāpat arī katram no mums ir sava motivācija – veselība, galvas izvēdināšana, labas formas uzturēšana un visbeidzot – prieks saņemt balvu.
Viena no svarīgākajām orientēšanās ekipējuma sastāvdaļām ir labi un kvalitatīvi apavi, tādēļ ik mēnesi kāds kungs un dāma saņems  lieliskos Scott apavus no ELKOR. 
Kā iespējams apavus nopelnīt? Jāpieveic sava distance ar pozitīvu rezultātu 3 kārtās viena mēneša laikā. Katra mēneša pirmajās sacensībās, sākot ar maiju, notiks apavu izloze. Izlozes rezultāti tiks publicēti sacensību mājas lapā www.magnets.lv.Sacensību atbalstītājs ELKOR popularize aktīvu dzīvesveidu, tādēļ balvām ir sarūpējis arī dāvanu kartes un īpašas balvas orientēšanās maratona un rogaininga uzvarētājiem. Ko tieši – tas lai paliek intrigai!

Grupu uzvarētāji katrā sacensību kārtā saņem diplomu un nelielu pārsteiguma balviņu no “Magnēta”. Otrās un trešās vietas ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomu. Diplomus lūgums pieteikt sacensību mājas lapā www.magnets.lv.

Un nu lielais fināls:
Sezonas noslēgumā visi sacensību dalībnieki, izņemot jauniešu grupas no WM 8 līdz WM 18, kuri būs finišējuši vismaz 30 kārtās ar ieskaitītu rezultātu, piedalās Magnēta  Lielā Balvas – NISSAN Pulsar automašīnas izcīņā. Lielās Balvas pasniegšana notiks sezonas noslēguma pasākumā 4. oktobrī Ropažos. Lielās Balvas pretententiem klātbūtne ir obligāta!

 
Arī jauniešiem sezonas noslēguma pasākumā būs ne mazāk vilinoša balva – ELKOR sarūpēti 2 Scott velosipēdi. Balvas iegūšanas kārtība līdzīga – piedalies 15 kārtās, ierodies uz noslēguma pasākumu un izvelc laimīgo lozi.
 
Sīkāki automašīnas un velosipēdu izlozes nosacījumi ŠEIT
 
Protams, sekosim jau daudzu gadu tradīcijām un 4. oktobrī Ropažos apbalvosim Vasaras Magnēta pirmo trīs vietu ieguvējus ar medaļu, diplomu un jaunāko Magnēta krekla modeli, kā arī pirmo trīs vietu ieguvējus Magnēta Rietumkrasta vērtējumā, Velomagnētā un Nakts Magnētā.
 
Tiekamies mežā!
Tavs Magnēts
 
© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Henrijs
IP: 212.93.100.212 @ 06.05.2015 | 11:21:28
Komentārs: Sveicam aprīļa mēneša ELKOR SPORT izlozes uzvarētājus - Elīnu Mankusu (W21A, Nr.161) un Māri Spriņģi (M70, Nr.1405)!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu