Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaCauri Lietuvas purviem un mežiem

2015.gada 25. aprīlis, 7:00 – laiks, kad no BJC IK Auseklis nama izbrauc autobuss. Ar apstāšanos, autobusā iekāpj vēl pāris cilvēki un tad 30 cilvēku lielā karavāna var doties ceļā uz Lietuvas sacensībām Pavasario Taure.
Pavadot ceļā pāris stundas, nonācām saulainajā un pavasarīgajā Lietuvā. Laika apstākļi mūs lutināja abas dienas, jo termometra stabiņš bija sasniedzis tik ļoti gaidītos +20grādus. Sacensību centrs atradās 8 km no Traķu centra.
 
 
Pirmajā sacensību dienā sportistiem bija iespēja izmēģināt iesildīšanās karti, lai iepazītu sacensību mežu. Ieejot starta koridorā ( bez numura, jo tādi bija tikai elites sportistiem ) un saņemot leģendu, varēja nojaust, ka mežs būs purvains un biezs. Paņemot karti, šī nojausma apstiprinājās. Lielās ieplakas un kalni bija viegli lasāmi, lai gan daudzi mazie un kartē neiezīmētie purviņi jauca galvu. Kopumā mežs bija vidēji skrienams ar pāris atklātām vietām.
 
1.dienas KARTE
 
Pēc pirmās dienas līderu pozīcijās izvirzījās Matīss Saulīte, Emīls Lazdāns un Emīls Saulīte attiecīgi ieņemot pirmās trīs vietas M12 grupā.Jauniešu grupā lielisku rezultātu uzrādīja Kristīne Freimane un Ģirts Siliņš, kuri ieguva ļoti lielu pārsvaru, tādējādi nodrošinot sev vietu uz pjedestāla. Lielisku sniegumu parādīja arī Dāvis Šolmanis ( M14, 2. vieta ), zaudējot tikai 2 minūtes līderim, Kristīne Berķe ( W14, 3. vieta ), kā arī Laura Lapiņa ( W16, 1.  vieta ).Pieaugušo grupās labus rezultātus uzrādīja Ilze Vilks, Agnese Baltmane, Inta Mihailova un Ieva Freimane.
 
 
Pirmā diena bija noslēgusies bez diskvalifikācijām un visi labā noskaņojumā devās uz naktsmītni, lai izgulētos un uzkrātu spēkus otrajai dienai.
Otrā dienā izbraucām ap desmitiem, lai laicīgi ierastos sacensību centrā. Iesildīšanās karte otrajai dienai nebija pieejama, bet pirmā diena mums sniedza ieskatu kāds būs apvidus. Ar nožēlu jāatzīst, ka organizatoru kļūdas dēļ, Matīss Saulīte no meža iznāca ar diskvalifikāciju, jo leģenda bija nodrukāta nepareizi. Pārējie Ausekļa kluba biedri to ņēma vērā un starta brīdī pārliecinājās par savas leģendas atbilstību distancei. Tādā veidā Emīlam Lazdānam tika piespēlēta iespēja cīnīties par godalgoto pirmo vietu savā grupā, kas viņam arī izdevās. Ar otrās dienas panākumiem var apsveikt Tīnu Kati Spektori ( W12, 1. vieta ) un Aigu Irbi Blūmu ( W12, 2. vieta ), kura, par spīti pirmās dienas neveiksmei( W12, 6. vieta ), kopvērtējumā ieguva pirmo vietu. Jāapsveic arī Kristīne Berķe ar kopvērtējumā nopelnīto otro vietu, kā arī Frici Spektoru un Lauru Lapiņu ar trešo vietu, savās vecuma grupās. 21B grupās uz pirmās vietas podesta kāpa Kristīne Freimane un Ģirts Siliņš, W40 grupā otro vietu ieguva Agnese Baltmane, trešo - Ilze Vilks. W45 grupā uz pjedestāla kāpa Inta Mihailova. 
 
 
Braucot atpakaļ, ieskrējām lielveikalā, lai varētu pavakariņot un doties mājās. Laiks atkal skrēja vēja spārniem un nemanot jau bijām mājās. 
© www.magnets.lv | Elīna Krēmere un Kristīne Freimane

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu