Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaLaiks Rīgas stafetēm 2015!

Klāt gada emocionālākais orientēšanās pasākums - Rīgas (klubu) stafetes!

Laiki mainās, bet jautājums paliek nemainīgs - vai Tavs klubs ir dzīvs?!

Gada emocionālāko sacensību - Latvijas orientēšanās klubu parāde šogad norisināsies 30.augustā Vārnukrogā. Būs ļoti interesants apvidus - detalizēts kāpu reljefs, parkveida priežu mežs, vietām ar priežu pamežu, meža ceļi, takas, vizūru stidziņas u.t.t.

2014. gada Latvijas orientēšanās olimpā kāpa IK Auseklis, aiz sevis atstājot viesus no Pēterburgas OK Belije noči, OK Meridiāns 1, OK Ozons 1, OK Saldus 1, OK Azimuts Smiltenes BJSS 1. Sacensībās piedalījās 70 komandas. Kā būs šogad? To redzēsim ļoti drīz, kurš klubs būs audzis skaitliski, kurš kvalitatīvi, kā arī kurš gājis mazumā. Sasparojamies, vēršamies pie klubu līderiem, liekam viņiem veidot klubu komandas, bet klubos neiesaistījušamies orientieristiem vēl ir laiks kādam pulciņam pievienoties.

Šogad ir jaunums! Sacensību nosaukuma maiņa no Klubu uz Rīgas stafetēm. Nolūks piesaistot Rīgas vārdu, iegūt labāku starptautisko atpazīstamību. Šogad jau pieteikušās komandas no Krievijas un Baltkrievijas, Lietuvas komandas vēl gatavojas pieteikties. Drīkstēs startēt arī sastādītās komandas, kuras nevar izpildīt šo stafešu nosacījumus kā vecumu ierobežojumi. Rezultāts tiks ieskaitīts, bet nevarēs pretendēt uz apbalvošanu.

Aicinām uz sacensībām līdzjutējus, bet arī mājās palicēji varēs sacensības vērot tiešraidē internetā. Sacensību laikā notiks tradicionālā klubu fotogrāfēšanās, būs lielais ekrāns sacensību centrā, tiešraide no meža, GPS, noteiksim ātruma etapa uzvarētājus starp dāmām un kungiem, būs komentāri, prognozes, intervijas u. c. aktivitātes. Nevis slinkojot un pūstot savu klubu augstā godā celt, tiekamies Rīgas stafetēs!

Piesakies!

Sacensību biļetens

Video uzaicinājums (EN)

Atskats uz Klubu stafetēm 2014 - ŠEIT

Tiekamies mežā!

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu