Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaSvētki tuvojas ... !

Kas gan var būt labāks ..... orientieristam!

SPORTident vēlas pateikties jums visiem par fantastisko sadarbību 2015.gadā! Mēs augstu vērtējam jūsu pastāvīgo atbalstu un mums ir patiesi svarīga jūsu uzticēšanās mūsu kompānijai un tās ražojumiem. Mēs novēlam Jums un Jūsu ģimenei, kā arī kolēģiem brīnišķīgus saulgriežu svētkus un veselīgu un panākumiem bagātu Jauno gadu. Lai 2016.gada sporta pasākumi nes daudz vairāk prieka kopā ar SPORTident, atzīmējoties vēl ātrāk!

       

Ātri... Vēl ātrāk... SIAC. Pieejams jaunās krāsās.
Ir pienācs laiks iegūt pašiem savu SPORTident ActiveCard (SIAC) un kļūt vēl ātrākiem. SIAC garantē precīzu bezkontakta atzīmēšanos ātriem sportistiem.

No šī brīža ir pieejama jauna SI kartes krāsa: enerģiski sarkana. Papildus SPORTident piedāvā īpašu un ļoti ierobežotu SIAC sēriju spilgtās citrona, laima un greipfrūta krāsās. Ir pieejamas arī visas parastās krāsas. Sagatavojieties jaunajai sacensību sezonai ar SIAC.

                                                                          
  
           

 

Par veiksmīgu atzīmēšanos kontrolpunktos liecina skaidri izteikts skaņas un gaismas signāls. Tādējādi sportists var gan redzēt, gan dzirdēt, ka atzīmēšanās ir notikusi.
Izmantojot jaunāko mūsu programmatūras versiju, visas esošās BSF7 un BSF8 stacijas tagad atbalsta bezkontakta AIR+ sistēmu. Tiešā atzīmēšanās ar klasisko SPORTident karti un bezkontakta atzīmēšanās ar SIAC tiek atbalstītas vienlaicīgi. Jaunas iekārtas nav nepieciešamas. Var izmantot esošās SI-stacijas BSF7/8. Vajadzīgs tikai atjaunot programmatūru.

 

 

 SIAC kartes var izmantot jebkādā kombinācijā ar citu tradicionālo SPORTident aprīkojumu. Tādējādi tās ir izmantojamas ne tikai bezkontakta bet arī klasiskajā atzīmēšanās sistēmā.

SIAC kartes ar bateriju darbosies parastajā atzīmēšanās režīmā, pat ja baterija būs tukša. Šī iespēja atļaus atzīmēties jebkurā gadījumā. Šīs plašās pielietojuma iespējas padara kartes īpaši vērtīgas to lietotājiem. Būtiska SIAC īpašība ir tā, ka tā darbosies vairākus gadus, jo enerģijas patēriņš ir ļoti mazs.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

Pasūtīt iespējams SPORTident mājas lapā, kā arī sacensībās "Magnēts" vai rakstot uz e-pastu magnets@magnets.lv Cena 62 EUR. Veicot pasūtījumu līdz 10 decembrim, karti varēsiet saņemt vēl pirms Ziemassvētkiem. Lai izdodas Svētki! 

 

 

 

© www.magnets.lv | SPORTident GmbH

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Hamid Yazdtschi kungs
IP: 138.199.31.134 @ 14.06.2021 | 22:09:14
Komentārs: Kā sasniegt savus sapņus dzīvē, īss stāsts par mani, es ražoju labu vīnu ar labu garšu, mēģinu meklēt uzņēmumu, kas man varētu palīdzēt to publicēt visā pasaulē, bet visa vīna kompānija, pie kuras vērsos pēc palīdzības viņi to nepieņēma, dažus gadus atpakaļ es sazinājos ar vienu no brīvmūrnieku biedrības lielmeistariem, reģistrējos biedrībā, viņi man saziedoja 5 miljonus eiro, kad nonācu uz satiktās brīvmūrnieku sanāksmi kāds īpašnieks kādai vīna firmai, šobrīd mans vīns ir viens no dārgākajiem vīniem pasaulē. Brīvmūrnieku sabiedrība ir saistīta ar mīlestības atbalstīšanu un rūpēm viens par otru, lai padarītu pasauli labāku, nekad nepadodies savos sapņos Ja vēlaties uzzināt vairāk par brīvmūrnieku sabiedrību, nosūtiet ziņojumu lordam Hansam Melčersam zemāk esošajā informācijā WhatsApp numurs: +31685113264 Telegrammas numurs: +31685113264 E-pasta adrese: Worldunitedpowersociety@gmail.com Hamid Yazdtschi kungs

Vārds: Ieva Freimane
IP: 85.254.75.146 @ 17.12.2015 | 04:26:32
Komentārs: 128 kp

Vārds: QK
IP: 91.105.16.38 @ 16.12.2015 | 23:23:42
Komentārs: Kāda ir ietilpība šim identam?..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu