Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaMadona - Smecersils. IK Ausekļa treniņnometne

 
 Aizvadīta tradicionālā ziemas brīvlaika treniņnometne.

Kā jau katra gada beigās „IK Auseklis” rīko slēpošanas treniņnometni Madonā. Neskatoties uz to, ka nometnes sākumā sniega nebija, tika rīkoti kvalitatīvi izturības, spēka, orientēšanās un beigās arī slēpošanas treniņi.
Dienu uzsāka katrs pēc savas labpatikas ar rīta rosmi vai ilgāku paslinkošanu. No rītiem brokastis gatavoja paši nometnes dalībnieki, kuri bija sadalīti kā dežuranti tā, lai katrs dežūrētu savā dienā. Rīta treniņos skrējām spēka un izturības treniņus: kalna treniņus ar nūjām, lai uztrenētu ķermeņa augšdaļu, garos treniņus ar reljefa vai beztaku kartēm. „Ausekļa” sportistiem treniņos „kompāniju” sastādija arī Jelgavas un Lietuvas orientieristi.
 
 
Dienas otrajā daļā treniņi mazliet atšķīrās. Skrējām nakts orientēšanos Smecersila kartē uz laiku, lai redzētu un salīdzinātu rezultātus ar saviem kluba biedriem. 
Otro gadu pēc kārtas vienā no vakariem notika stafešu triatalons, kurā kopā ar „Ausekļa” jauniešiem piedalījās arī Jelgavnieki, veidojot jauktas komandas. Pirmo etapu veica komandas spēcīgākie skrējēji, kuriem vajadzēja uz atmiņu aizskriet līdz konkrētam kontrolpunktam, atzīmēties tajā, atskriet atpakaļ un nodot stafeti komandas biedriem. Otrajā aplī bija jāveic īsa orientēšanās distance un kā pēdējais etaps bija skrējiens pa BMX trasi, kur sportisti izlozēja apļu skaitu, kuru tiem nācās noskriet.
 
 
Ik vakaru pirms gulētiešanas fizioterapeite Liene pasniedza vingrošanu, lai mēs varētu kārtīgi nostiprināt muskuļus un pastaipīties.

 
Vienā no vakariem notika teorijas treniņš, kur ar GPS palīdzību redzējām un salīdzinājām rezultātus un ceļu variantus. Viens no spilgtākajiem tā vakara momentiem bija kā Emīls stāstija savu ceļa variantu:” Tad es iešu gar ieplaciņu, kalniņu... Paul, uz kuru punktu mēs tagad ejam? ”
 
 
Pēdējā vakarā pienāca brīdis, kuru daudzi ilgi gaidīja - mēs varējām iet slēpot. Iesākumā slēpojām pa aplīti, kur trenere Baiba mācīja mums slēpošanas tehniku. Pēc neilga laiciņa spēlējām frīzbiju un sālstabus, protams, uz slēpēm.
 
 
Pēdējā rītā vēl mēģinājām noķert pēdējos ziemas priekus un devāmies slēpot. Pamācījāmies pareizu tehniku, paslēpojām uz riņķi, lejā pa kalniņiem un tad jau arī devāmies mājās, lai turpinātu ikdienas treniņdarbu. 
Laimīgu un veiksmīgu Jauno gadu!
 
© www.magnets.lv | Anna Freimane

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu