Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaMagnēta Vasaras sezonas jaunumi un tradīcijas

Šā gada lielākie jaunumi un jau zināmais, varbūt nepamanītais.

Tautas orientēšanās sacensības „Vasaras Magnēts” no 5.04. – 6.10. katru otrdienas, trešdienas un ceturtdienas pēcpusdienu. Jaunums! Šogad – ne tikai rudens „Nakts Magnēta” 9 kārtās, bet arī pavasara pirmajās sešās kārtās, papildus dienas startiem, varēs skriet nakts sacensībās, kā arī velo cienītājiem jaunums - „MTB Magnēts”. Pamīšus „Velo Magnēta” 11 kārtām, būs arī 11 velokrosiņa kārtas, kuras norisināsies apļos, līdzīgi kā „Velo Magnēts”.Rīgas orientēšanās nedēļa no 19.04. – 24.04. ar trim tradicionālām Magnēta sacensībām – Kalngalē, Bumbukalnā un Biķerniekos (īpašas balvas) un Rīgas kausiem Baldonē – Riekstukalnā. Lielākie pavasara orientēšanās svētki Baltijā. Sacensības kā iesācējiem, tā arī sportā augstākās virsotnes sasniegušajiem skrējējiem ar ārvalstu sportistu piedalīšanos, tiešraidi internetā, lielo ekrānu sacensību arēnā, intervijām, prognozēm, GPS sekošanām.Latvijas MTBO daudzdienas no 17.-19.06. Smiltenē. Tradicionālas 3-dienu veloorientēšanās sacensības, kurās startē gan pasaules klases veloorientieristi, gan šī sporta veida entuziasti.Tradicionālās Rīgas stafetes Baldonē – Riekstukalnā 28.08. Gada emocionālākais orientēšanās pasākums, kur piedalās klubu komandas 10 dažāda vecuma un meistarības skrējēji. Tiešraide internetā, lielais ekrāns sacensību arēnā, intervijas, prognozes, GPS.Latvijā senākais Tautas Rogainings 18.09. 4 un 8 stundu orientēšanās sacensības 2 – 5 cilvēku komandās. Atrodi draugu un piedalies!Vasaras Magnēta sezonas noslēgums Ropažos 9.10. Veiksmīgāko apbalvošana, izlozes un iespēja startēt Ziemas Magnēta pirmajā kārtā.

Jaunums! Jūrmalas rogainings 29.10. 3 un 6 stundas skrējējiem un 4 stundas velorogainings. Varēsim iepazīt ½ Jūrmalas – no Dubultiem līdz Buļļciemam un Vārnukrogam. Lieliska iespēja relaksēties Jūrmalas klusajā sezonā!Tapušas un top 6 jaunas kartes (Olaine, Tīreļi R, Tīreļi A, Maku ezers, Piekūnītis, Silakrogs – Zaķumuiža). Visilgāk neskrietais apvidus būs Olainē. Tā būs īpaša kārta 11. maijā, kad IOF (Starptautiskā orientēšanās federācija) izsludinājusi pirmo Pasaules Orientēšanās dienu ar mērķi sasniegt Ginesa rekordu - vienā dienā visvairāk startējušo orientieristu skaita ziņā. Arī mēs varam dot kādu artavu šā rekorda tapšanā! Rudens sezonā taps vēl 7 karte Jūrmalā – Vaivaros.
10 atjaunotas kartes.

Aicinām izmantot Magnēta labumus:
- Vecākiem ar maziem bērniem - bezmaksas bērnudārzs ar auklīti.
- Lielākiem bērniem 18.30 bezmaksas orientēšanās skoliņa trenera pavadībā.
- Bezmaksas konsultācijas orientēšanās gudrībās ne tikai iesācējiem (jautājiet pēc instruktora sacensību centrā).
- Orientēšanās apmācība par maksu pieaugušajiem ar iepriekšēju pieteikšanos mājas lapā.
- Vecāku ievērībai! Biedrība Sporta un atpūtas apvienība Magnēts rīko orientēšanās treniņnometnes bērniem un jauniešiem, kā arī rīko braucienus uz sacensībām Latvijā un ārvalstīs.

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu