Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaRīgas Orientēšanās nedēļa 2016

No 19. līdz 24.aprīlim Magnēts aicina piedalīties Rīgas Orientēšanās nedēļas pasākumos!

Mūsu mērķis ir veicināt orientēšanās atpazīstamību Latvijā un Latvijas orientēšanās vides atpazīstamību pasaulē. Tādēļ mēs jau trešo gadu mērķtiecīgi cenšamies piesaistīt ārvalstu sportistus braukt uz Latviju un piedalīties salīdzinoši vienkāršā un demokrātiskā orientēšanās sacensību formātā kāds ir „Magnēts” un nedēļu noslēdzam ar „Rīgas kausu” sacensībām, kuras veidojam tā, lai tās būtu gan skatāmas klātbūtnē, gan arī plašsaziņas līdzekļos. Šogad jaunums -  tiešraides mobilajā televīzijā LMT Straume. Sacemsību arēnā būs lielais ekrāns bet mājās palicējiem būs iespēja sekot līdzi notikumu gaitai internetā "Magnēta" mājaslapā, atpazīstami orientieristi, GPS, intervijas, komentāri vairākās valodās, īpašas balvas. Ceļš ir uzsākts – dodamies tikai uz priekšu!„Magnēts” domāts ikvienam - gan iesācējam, gan lietpratējam. Kā jau ierasts, „Magnētā” visās grupās būs īpašas balvas pirmo trīs vietu ieguvējiem. Savukārt „Rīgas kausi”, kas šogad norisināsies Riekstukalna apkārtnē, ar savu īpašo gaisotni rosinās patiesi liela notikuma sajūtas.

Vienlaikus mēs esam paredzējuši iespēju startēt arī „ikdienas magnētistam”- OPEN1 un OPEN2, W un M21B distances paredzētas vienkāršotas. Vecāku ievērībai! W un M 8, 10 distances ir marķētas, kā arī starts šīm grupām un WM85 būs tiešā arēnas tuvumā. Šajās distancēs jaunie censoņi varēs startēt kā Magnētā t.i. brīvi izvēlētā laikā. Vēl vecākiem būs iespēja pašus mazākos atstāt mūsu bērnudārzā.


Jau pieteikušies orientieristi no 15 valstīm. Piesakies arī tu un aicini pieteikties citus! Apvidus ir lielisks. Būs ineresanti!Orientēšanās ir ekskluzīva kustība dabā – baudam to!

Pieteikšanās Rīgas kausiem ŠEIT

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu