Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaVENLA un JUKOLA 2016

18-19. jūnijā Somijā netālu no Krievijas robežas Lapee norisinājās vislielākās orientēšanās stafetes sacensības – Venla (ar 4 posmiem sievietēm) un Jukola (ar 7 posmiem vīriešiem).Lai sajustu tā pasākuma mērogu, tu ir jābūt! Jāatzīmē ka katrā no stafetēm startēja  ap 1500 komandām no visas pasaules, un kopā tajās piedalījās ap 17 500 orientieristu. Latvija bija pārstavēta ar 51 komandu, un ieņēma 5-to vietu dalībnieku skaita ziņā, uzreiz pēc Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Krievijas.

 
Sacensību apvidus pārsvarā bija purvains ar nelielām reljefa formām un stipri akmeņains. Distancē bija daudz aizaugušu izcirtumu, kas ļoti apgrūtināja skriešanu.Arī laika apstākļi izrādījās īsti somiski – 3 dienas lija lietus ar pūta pamatīgs un brāzmains vējš. Rezultātā sacensību arēna vairāk izskatījās pēc dubļaina dīķa un jau iesildoties kājas līdz potītēm kļuva slapjas. Tomēr tas viss nemazināja vēlmi labi noskriet, un pat papildus iziet treniņkarti, lai labāk iepazītu sacensību apvidu. Interesanti, vai profesionāļi varētu uzrādīt tikpat labus rezultātus, ja viņi arī gulētu teltīs, kā to darījām mēs (nevis viesnīcās ar takša transfēru)? 
 
 
Kuplā skaitā sacensībās piedalījas arī sportisti no mūsu kluba IK Auseklis - kopā 13 komandas (7 sieviešu un 6 vīriešu.). Šogad mūsu klubu pārstavēja arī daudz jauniešu,  kas izcili sevi parādīja distnacēs.  Manuprāt tas bija sacensības, kas lika kluba pārstāvjiem vienam otru vairāk iepazīt un radīt kluba kopības garu. Tagad priekšā Kāpas 3-dienas.

 
 Foto: no sacensību rīkotāju albumiem un Mārtiņš Buršs (IK Auseklis)
© www.magnets.lv | Jevgenijs Bodins

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu