Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaRīgas stafetes 2016

Klubu stafetes šogad būs!

Laiki mainās, bet jautājums paliek nemainīgs - vai Tavs klubs ir dzīvs?!Gada emocionālāko sacensību - Latvijas orientēšanās klubu parāde šogad norisināsies 28.augustā Baldonē Riekstukalnā. Apvidus vairumam jau zināms no Rīgas kausiem - detalizēts karsta reljefs, jauktu koku mežs, vietām ar pamežu, meža ceļi, takas, vizūru stidziņas un pats Riekstukalns ar daudzajām kalnu slēpošanas trasēm.

2015. gada Latvijas orientēšanās olimpā kāpa IK Auseklis, aiz sevis atstājot OK Alūksne - Ape1, OK Kāpa 1, OK Ozons 1, viesus no Lietuvas kluba IGTISA un viesus no Krievijas kluba Belie Nochi (Sanktpēterburga). Sacensībās piedalījās 66 komandas. Kā būs šogad? To redzēsim ļoti drīz, kurš klubs būs audzis skaitliski, kurš kvalitatīvi, kā arī kurš gājis mazumā. Sasparojamies, vēršamies pie klubu līderiem, liekam viņiem veidot klubu komandas, bet klubos neiesaistījušamies orientieristiem vēl ir laiks kādam pulciņam pievienoties, bet varbūt tas jau noticis? Latvijas orientēšanās federācijai šogad pievienojušies gana daudz jaunu klubu. Vai šiem klubiem ir arī pietiekams skaits biedru?! 

Gaidītas arī sastādītās komandas, kuras nevar izpildīt šo stafešu nosacījumus kā vecumu ierobežojumi u.c.. Rezultāts tiks ieskaitīts, bet nevarēs pretendēt uz apbalvošanu.

Kā ik gadus aicinām uz sacensībām līdzjutējus, bet arī mājās palicēji varēs sacensības vērot tiešraidē internetā. Sacensību laikā notiks tradicionālā klubu fotogrāfēšanās, būs lielais ekrāns sacensību centrā, tiešraide no meža, GPS, būs komentāri, prognozes, intervijas u. c. aktivitātes. Nevis slinkojot un pūstot savu klubu augstā godā celt, tiekamies Rīgas stafetēs!

Piesakies!

Sacensību biļetens

Atskats uz Klubu stafetēm 2015 - ŠEIT

Tiekamies mežā!

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu