Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaSPORTident atzīmē 20.jubileju ar 20% atlaidi

Tas brīdis ir klāt!

SPORTident atzīmē 20.jubileju ar 20% atlaidi
No 8. līdz 14. oktobrim svinēsim SPORTident 20 gadus ar 20% atlaidi SIAC kartēm un Kombinētajām ComCard (kompass kopā ar SI karti)!

Orientēšanās sporta savaldzināti, SPORTident dibinātāji nolēma palīdzēt šim aizraujošajam sporta veidam ar jaunu aprīkojumu. Ideja par jaunu laika ņemšanas un identifikācijas sistēmu radās pirms 20 gadiem. Ņemot vērā pašu svarīgāko, kas nepieciešams laika ņemšanai un  identifikācijai, mēs izveidojām šo sistēmu, kas tagad ir populāra visā pasaulē.

 
Šobrīd SPORTident izmanto visdažādāko sporta veidu pārstāvji un sistēma nepārtraukti attīstās. SPORTident mērķis ir padarīt savu izstrādājumu vēl labāku, mūsdienīgāku un plašāk pielietojamu. Sacensību organizatori un sportisti, kas izmanto SPORTident, iegūst no šīs sadarbības arvien vairāk.
 
SPORTident aprīkojums ir izveidots un ražots Vācijā un pašlaik to izmanto vairāk nekā 65 valstīs. Jūs varat to izmantot jebkur, arī zem ūdens, un jebkādos laika apstākļos. Mūsu aprīkojumam nav nepieciešams ārējais enerģijas avots.
 
Ar šo akciju, SPORTident ražotāji vēlas pateikties saviem uzticīgajiem klientiem, rodot iespēju uz ievērojami izdevīgākiem noteikumiem iegādāties pašu jaunāko un jaudīgāko individuālo laika ņemšanas aprīkojumu.

Pasūtiet tūlīt!


Šis īpašais piedāvājums ir spēkā tikai individuāliem pasūtījumiem un tikai vienu nedēļu no 2016.gada 8. Līdz 14.oktobrim.

SIAC - Ir atrasts jauns veids, kā kļūt vēl ātrākiem

Tagad jūs varat izmēģināt un izbaudīt bezkontakta laika ņemšanu ar SPORTident aktīvo karti. Par veiksmīgu sportista atzīmēšanos liecina gan saskatāms, gan sadzirdams signāls. Sekojiet mūsu jaunajiem sasniegumiem un gatavojieties jaunajiem startiem vislabākajā veidā, izmantojot SIAC.

SPORTident  ComCard Proir izveidota tieši orientēšanās sportam. Tā  apvieno 10.modeļa SI karti un augstas kvalitātes kompasu vienā lieliskā ierīcē. Izmantojiet ComCard gan virziena noteikšanai distancē, gan atzīmju veikšanai kontolpunktos.
 
ComCard Pro ir pieejama ar četrām dažādām Moscompass kapsulām, lai sportisti varētu izvēlētis tieši savam oientēšanās stilam atbilstošo. Pieejami īkšķa kompasi gan labajai, gan kreisajai rokai.
SPORTident ComCard Up ir jauns izstrādājums orientēšanās sportam, kas apvieno vienā lieliskā ierīcē SPORTident karti un kompasu.Izmantojiet ComCard Up gan virziena noteikšanai distancē, gan atzīmju veikšanai kntolpunktos.
 
SPORTident ComCard Up ir aprīkota ar kvalitatīvu Moscompass kapsulu ar ārtu darbību un augstu stabilitāti. Kapsulai i liela kompasa adata un pilna skala, kas padara to vienlīdz piemērotu gan iesācējam, gan profesionālam orientieristam. Pieejami īkšķa kompasi gan labajai, gan kreisajai rokai.

Visā pasaulē ir noticis ļoti daudz sacensību gan klasiskajā orientēšanās sportā, gan MTBO, gan orientēšanās ar slēpēm, kā arī MTB Enduro, taku skriešanā un triatlonā un piedevām vēl visdažādākajās piedzīvojumu sacensībās, kurās organizatori un dalībnieki ir izmantojuši mūsu bebezkontakta laika ņemšanas sistēmu.

         

Pateicamies jums par uzticību un ilgstošo atbalstu mūsu kompānijai un tās izstrādājumiem!

Esi ātrs un veic savu pasūtījumu

Pasūtīt SIAC,ComCard up vai ComCard Pro iespējams gan ražotāja SPORTident GmbH mājas lapā, gan rakstot uz magnets@magnets.lv vai orientēšanās sacensību Magnēts laikā.

© www.magnets.lv | Ieva Freimane

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu