Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaSvētdien, 9.oktobrī Magnēta 47.sezonas noslēgums Ropažos

Laiks Orientēšanās svētkiem rudens krāšņumā ieskautajos Ropažos! Lieliskas balvas svētku reizē startējušajiem un, protams, Vasaras Magnēta uzvarētājiem dažādās nominācijās. Baudam rudeni, tiekamies Magnēta sacensībās!

Vasaras Magnēta 47.sezonas noslēgums 9 reizi norisināsies Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Kā jau svētku reizē, programmā būs tradicionālās Ziemas Magnēta 1. kārtas sacensības (starts no 11.30 līdz 14.30, finišs līdz 16.00, starts bērnu skoliņai 13.00). 

Vasaras Magnēta noslēguma ceremonija sāksies 15.00. Visi 1. kārtā startējošie sacensību dalībnieki piedalīsies tradicionālajā balvu izlozē. Balvu klāstā - Ziemas Magnēta brīvstartu dāvanu kartes, SPORTIdent atzīmēšanās kartes, Moscompass kompasi, dāvanu kartes no Sporta Laboratorijas un daudzas citas balvas. Sveiksim arī visus skoliņas distancē sezonas garumā startējušos. Pasniegsim balvas Vasaras Magnēta tradicionālajā vērtējumā, Rietumkrasta vērtējumā, kā arī velo, MTB un nakts vērtējumā. Tiks pasniegtas Magnēta Lielās Balvas 2016 jauniešiem WM8 līdz WM18 grupās - 2 (viens meiteņu, viens zēnu konkurencē) visjaunākie un jaudīgākie GARMIN pulsometri Forerunner 920XT no SIA Bajtel.LV, Garmin oficiālā izplatītāja Latvijā. Izlozes nosacījumi šādi: Vasaras Magnētā jāveic mazākais 15 distances ar pozitīvu rezultātu. Kā arī izlozēsim 2 dāvanu kartes ceļojumiem no mūsu ilggadējā sadarbības partnera Jēkaba Ceļojumiem!

Par balvām Magnēta jaunajiem skrējējiem, kā jau daudzus gadus, parūpēsies Latvijas leļļu teātris.

Aktīvāko ģimeni šogad sveiks mūsu Rietumkrasta Magnēta atbalstītājs Seesam Insurance AS Latvijas filiāle. 

Šā gada jaunums: bērnu autokrēsliņa izloze no no SIA Autokrēsliņu pasaule. Pretendenti uz šo balvu ir bērnu vecāki, kuri būs aizpildījuši speciālu anketiņu sacensību centrā pirms apbalvošanas ceremonijas. 

Un ceremonijas noslēgumā tiks pasniegta - Magnēta Lielā Balva 2016 pieaugušajiem - automašīna NISSAN JUKE! Par Lielās Balvas īpašnieku var kļūt jebkurš pilngadīgs sacensību pieaugušo grupu dalībnieks, kurš ir startējis Vasaras Magnētā 30 reizes ar pozitīvu rezultātu. Lielo Balvu pretendentiem klātbūtne ir obligāta! Lai veicas un tiekamies orientēšanās svētkos Ropažos!

 

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu