Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaVasaras Magnēta 48.sezona ir klāt!

Jaunā sezona, kāda tu būsi?

Tautas orientēšanās sacensības „Vasaras Magnēts” no 4.04. – 5.10. katru otrdienas, trešdienas un ceturtdienas pēcpusdienu. Jūsu uzmanību vēlamies pievērst, ka arī šogad – ne tikai rudens „Nakts Magnēta” 9 kārtās, bet arī pavasara pirmajās sešās kārtās, papildus dienas startiem, varēs skriet nakts sacensībās, kā arī velo cienītājiem būs - „MTB Magnēts” t.i. pamīšus „Velo Magnēta” 11 kārtām, būs arī 11 velokrosiņa kārtas, kuras norisināsies apļos, līdzīgi kā „Velo Magnēts”.Rīgas orientēšanās nedēļa no 18.04. – 23.04. ar trim tradicionālām Magnēta sacensībām – Sužos, Priedainē un Garkalnē un Rīgas kausiem Vecāķu - Trīsciema mežā. Lielākie pavasara orientēšanās svētki Baltijā. Sacensības kā iesācējiem, tā arī sportā augstākās virsotnes sasniegušajiem skrējējiem ar ārvalstu sportistu piedalīšanos, tiešraidi internetā, lielo ekrānu sacensību arēnā, intervijām, prognozēm, GPS sekošanām.Latvijas MTBO daudzdienas no 9.-11.06 Rīgā. Tradicionālas 3-dienu veloorientēšanās sacensības, kurās startē gan pasaules klases veloorientieristi, gan šī sporta veida entuziasti. Jaunums! Bauskas 3 un 6 stundu Rogainings 5.08., Mūzikas, aktīvās atpūtas un garšu festivāla- “TasTe Bauska” ietvaros. Iepazīsim Triju piļu (Bauskas, Mežotnes un Rundāles), triju upju (Mūsas, Mēmeles un Lielupes) apkārtni un kur nu vēl vasaras mežu, magoņu lauku smaržas.... Tur ir jābūt!  Latvijā senākais Tautas Rogainings 17.09. Baldones pusē Riekstukalnā 4 un 8 stundu orientēšanās sacensības 2 – 5 cilvēku komandās. Atrodi draugu un piedalies!Vasaras Magnēta sezonas noslēgums Ropažos 8.10. Veiksmīgāko apbalvošana, izlozes un iespēja startēt Ziemas Magnēta pirmajā kārtā.

Jūrmalas rogainings 28.10. 3 un 6 stundas skrējējiem un 4 stundas velorogainings. Varēsim iepazīt ½ Jūrmalas – šoreiz no Dubultiem līdz Ķemeriem. Lieliska iespēja relaksēties Jūrmalas klusajā sezonā!Tapušas un top jaunas un tiek atjaunotas kartes (Vecāķi - Trīsciems, Zaķumuiža Z, Maltuves purvs - Podkājas, Langstiņi - Upesciems, Vecāķi Z, Skulte, Beberbeķu ez. D, Silakrogs - Mucenieki, Baltezers, Priedaine, Trase333, Zaķumuiža - Silakrogs u.c.). Visilgāk neskrietais apvidus būs Vecāķi Z un Langstiņi - Upesciems. 24. maijā, kad IOF (Starptautiskā orientēšanās federācija) izsludinājusi Pasaules Orientēšanās dienu ar mērķi sasniegt Ginesa rekordu - vienā dienā visvairāk startējušo orientieristu skaita ziņā. Arī mēs varam dot kādu artavu šā rekorda tapšanā piedaloties Magnētā Mežkalnos!.

Aicinām izmantot Magnēta labumus:
- Vecākiem ar maziem bērniem - bezmaksas bērnudārzs ar auklīti.
- Lielākiem bērniem 18.30 bezmaksas orientēšanās skoliņa trenera pavadībā.
- Bezmaksas konsultācijas orientēšanās gudrībās ne tikai iesācējiem (jautājiet pēc instruktora sacensību centrā).
- Orientēšanās apmācība par maksu pieaugušajiem ar iepriekšēju pieteikšanos mājas lapā.
- Vecāku ievērībai! Biedrība Sporta un atpūtas apvienība Magnēts rīko orientēšanās treniņnometnes bērniem un jauniešiem, kā arī rīko braucienus uz sacensībām Latvijā un ārvalstīs.

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Skrējējs
IP: 46.109.254.233 @ 02.04.2017 | 21:05:52
Komentārs: Piekrītu Normundam, ļoti ceru, ka Rīgas stafetes šogad arī būs!

Vārds: Normunds
IP: 91.188.34.161 @ 01.04.2017 | 19:04:41
Komentārs: Neredzu informāciju par Rīgas stafetēm, tas nozīmē ka šogad tās nebūs?..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu