Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afiša2017.gada Jūrmalas Rogainings finišējis

Magnēta rīkoto Rogainingu sēriju noslēdzam ar Jūrmalas Rogainingu!

28. oktobrī, sestdienā, ļoooti slapjos laika apstākļos, 276 komandas, 2 līdz 5 sportistu sastāvā, kopumā vairāk kā 600 dalībnieku no 6 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Norvēģijas, Krievijas un Baltkrievijas, bija pieteikušās Jūrmalas Rogainingam un devās Jūrmalas ielās un mežos kontropunktu meklējumos no Kauguriem uz Dubultiem un Ķemeriem.
Skriešus un ar velosipēdiem 3 , 4 un 6 stundas risinājās interesantas  sportiskas un azartiskas cīņas dažādu vecumu - jauniešu, pieaugušo, senioru un ģimeņu grupās. Vienlaikus norisinājās arī bērnu 3 stundu pārgājiens ar spēļu, rotaļu elementiem. Tikmēr viņu vecāki varēja piedalīties un sacensties rogainingā. Droši varam teikt, ka uzvarētāji bija visi, jo jūras gaiss, meža smarža, īpašā Jūrmalas arhitektūra un daudzas, daudzas līdz šim vēl neatklātas vietas nu ir iepazītas.
 Sacensību kartes konfigurācija, kuru, lai ietilpinātu A2 lapas formātā, nācās dalīt divās daļās. Tas dalībniekiem krietni vien sarežģīja kontrolpunktu izvēles plānošanu. Kā arī ievērojami atšķīrās orientēšanās vides - izteikta pilsētvide ar daudzstāvu un privātmāju rajoniem mijās ar orientieristiem tradicionālo mežu un īpaši skaisto Ķemeru nacionāla parka daļu ar purviem ezeriem un upītēm. Ar šo uzdevumu visveiksmīgāk galā tika 3h konkurencē - komanda Nūjotāji (Guntis Šmaukstelis, Mārtiņš Skujenieks ), 4h velo konkurencē - komanda Pretī rudenim (Raitis Muižnieks, Kaspars Beitāns) un 6h konkurencē - komanda, kura uzvarēja arī gadu iepriekš: Laid surikatiem laimē diet (Zigmunds Bībers, Pēteris Grīviņš).


Un uzvarētāju izvēlētais KP apmeklēšanas variants

Paldies Jūrmalas pilsētas domei par atbalstu, paldies dalībniekiem, ka piedalījāties, paldies, ka bijāt ar mums Jūrmalā!
 
Arī nākamajā 2018. gadā tiksimies mūsu Rogainingos - Bauskā, Zaķumuižā un Jūrmalā!
 
Ar sacensību rezultātiem un bildēm var iepazīties šeit
 
© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu