Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaSvētdien, 7.oktobrī Magnēta 49.sezonas noslēgums Ropažos

Laiks Orientēšanās svētkiem rudens krāšņumā ieskautajos Ropažos! Lieliskas balvas svētku reizē startējušajiem un, protams, Vasaras Magnēta uzvarētājiem dažādās nominācijās. Baudam rudeni, tiekamies Magnēta sacensībās!

Vasaras Magnēta 49.sezonas noslēgums 11 reizi norisināsies Ropažu Kultūras un izglītības centrā. Kā jau svētku reizē, programmā būs tradicionālās Ziemas Magnēta 1. kārtas sacensības (starts no 11.30 līdz 14.30, finišs līdz 16.00, starts bērnu skoliņai 13.00). 

Vasaras Magnēta noslēguma ceremonija sāksies 15.00. Visi 1. kārtā startējošie sacensību dalībnieki piedalīsies tradicionālajā balvu izlozē. Balvu klāstā - Ziemas Magnēta un Jūrmalas Rogaininga brīvstartu dāvanu kartes, skriešanas apavi, Moscompass kompasi, dāvanu kartes no Sporta Laboratorijas un daudzas, daudzas citas balvas. Sveiksim arī visus skoliņas distancē sezonas garumā startējušos. Pasniegsim balvas Vasaras Magnēta tradicionālajā vērtējumā, Rietumkrasta vērtējumā, kā arī veloorientēšanās, MTB un nakts vērtējumā. Tiks pasniegtas Magnēta Lielās Balvas 2018 jauniešiem WM8 līdz WM18 grupās - 2 (viens meiteņu, viens zēnu konkurencē) visjaunākie un jaudīgākie GARMIN pulsometri Forerunner 645 Music. Izlozes nosacījumi šādi: Vasaras Magnētā jāveic mazākais 15 distances ar pozitīvu rezultātu un izlozes brīdī pretendetiem ir jābūt klāt personīgi! 


Vasaras Magnēta 2018. Ģimenes balvas izcīņā varēja piedalīties ģimenes, kuras vieno radniecības saites kā piemēram: mamma, tētis, kāds no bērniem, ka arī vecmāmiņa, vectētiņš. Par katru noskrieto kārtu ikviens Vasaras Magnēta dalībnieks var savai ģimenei nopelnīt vienu punktu.

Kopvērtējumā tiek apkopoti ģimenes starti sezonas garumā. Finālā automātiski iekļūst 10 aktīvākās ģimenes, kas savākušais visvairāk punktus.

Vasaras Magnēta noslēgumā starp Finālistiem,  izlozēsim 3 veiksmīgākās ģimenes.

3 veiksmīgākās ģimenes katra saņems DĀVANU KARTI 1000 EUR vērtībā no mūsu drauga un atbalstītāja TEMPUR LATVIA -labs miegs labiem darbiem un teicamiem startiem.

Iepazīsti labāku gulēšanu, iepazīsti TEMPUR

 

 

Par balvām Magnēta jaunajiem skrējējiem, kā jau daudzus gadus, parūpēsies Latvijas leļļu teātris.


Un ceremonijas noslēgumā tiks izlozētas 8  dāvanu kartes ceļojumiem 13000EUR vērtībā! Izlozē piedalās visi pilngadīgie sacensību sacensību dalībnieki, kurš ir startējis Vasaras Magnētā pieaugušo vecuma grupās 30 reizes ar pozitīvu rezultātu. Pretendentiem klātbūtne ir obligāta! Lai veicas un tiekamies orientēšanās svētkos Ropažos!

 

 

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu