Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaTrešais Jūrmalas Rogainings finišējis

Magnēta rīkoto triju Rogainingu sēriju noslēdzam ar Jūrmalas Rogainingu!

27. oktobrī, sestdienā, nelabvēlīgu laika prognožu pavadījumā - stiprs lietus, vējš, norisinājās 3.Jūrmalas Rogainings. Kā izrādījās, laika pareģi šoreiz pamatīgi kļūdījās, lietus mitējās jau pirms sacensību sākumā un starp mākoņiem uzspīdēja jauka rudenīga saule. Šogad piedalījās 260 komandas, 2 līdz 5 sportistu sastāvā, kopumā vairāk kā 600 dalībnieku no 7 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas, Itālijas un Čehijas, bija pieteikušās Jūrmalas Rogainingam un devās Jūrmalas ielās un mežos kontropunktu meklējumos no Kauguriem līdz Buļļciemam.
Skriešus un ar velosipēdiem 3 , 4 un 6 stundas risinājās interesantas  sportiskas un azartiskas cīņas dažādu vecumu - jauniešu, pieaugušo, senioru un ģimeņu grupās.


Vienlaikus norisinājās arī bērnu 3 stundu pārgājiens ar spēļu, rotaļu elementiem. Tikmēr viņu vecāki varēja piedalīties un sacensties rogainingā. Droši varam teikt, ka uzvarētāji bija visi, jo jūras gaiss, meža smarža, īpašā Jūrmalas arhitektūra un daudzas, daudzas līdz šim vēl neatklātas vietas nu ir iepazītas.

Sacensību kartes konfigurācija, kuru, lai ietilpinātu A2 lapas formātā, nācās dalīt divās daļās. Tas dalībniekiem krietni vien sarežģīja kontrolpunktu izvēles plānošanu. Kā arī ievērojami atšķīrās orientēšanās vides - izteikta pilsētvide ar daudzstāvu un privātmāju rajoniem mijās ar orientieristiem tradicionālo mežu. Ar šo uzdevumu visveiksmīgāk galā tika 3h konkurencē - 140 kilogrami laimes (Guntis Māliņš, Jānis Rukšāns ), 4h velo konkurencē tāpat kā gadu iepriekš - komanda Pretī rudenim (Raitis Muižnieks, Kaspars Beitāns) un 6h konkurencē - komanda Pumpis (Jānis Žideļūns, Guntis Šmaukstelis).

Ātrākie velobraucēji paspēja apmeklēt visus KP savācot maksimālos 280 punktus.
 
Paldies Jūrmalas pilsētas domei par atbalstu, paldies Jaundubultu vidusskolas vadībai un čaklajiem darbiniekiem, paldies dalībniekiem, ka piedalījāties, paldies, ka bijāt ar mums Jūrmalā!
 
Arī nākamajā 2019. gadā tiksimies mūsu Rogainingos - Bauskā, Jaunciemā un Jūrmalā! Tiekamies Magnētā!
 
Ar sacensību rezultātiem un bildēm var iepazīties šeit
 
© www.magnets.lv | Henrijs

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu