Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaVasaras Magnēta 50.sezona ir klāt!

Vasara Magnētā - kāda tu būsi?

Tautas orientēšanās sacensības „Vasaras Magnēts” no 2.04. – 3.10. katru otrdienas, trešdienas un ceturtdienas pēcpusdienu. Jūsu uzmanību vēlamies pievērst, ka šogad „Nakts Magnēts” norisināsies 15 kārtās - 3 kārtās pavasarī un 12 kārtās rudenī papildus dienas startiem, kā arī velo cienītājiem turpināsies - „MTB Magnēts” t.i. pamīšus „Velo Magnēta” 7 kārtām, būs arī 7 velokrosiņa kārtas, kuras norisināsies apļos, līdzīgi kā „Velo Magnēts”. "Vasaras Magnēta" kopvērtējums jauniešiem tiks rēķināts pēc 15 labāko kārtu punktiem un "Rietumkrasta Magnētā" jauniešu kopvērtējumam tiks ņemtas 8 labākās kārtas, bet "Lielā Balva" pieaugušajiem šogad tiks 8 veiksminiekiem - brīvi izvēlēts ceļojums visā pasaulē. Balvu fonds 13 000EUR.

 

Rīgas orientēšanās nedēļa no 9.04. – 14.04. ar trim tradicionālām Magnēta sacensībāmVecāķos, Beberbeķos, Langstiņos un Rīgas kausiem Makstenieku mežā. Lielākie pavasara orientēšanās svētki Baltijā. Sacensības kā iesācējiem, tā arī sportā augstākās virsotnes sasniegušajiem skrējējiem ar ārvalstu sportistu piedalīšanos, tiešraidi internetā, lielo ekrānu sacensību arēnā, intervijām, prognozēm, GPS sekošanām.Latvijas MTBO daudzdienas no 31.05.-02.06 Baložos, Imantā un Vārnukrogā. Tradicionālas 3-dienu veloorientēšanās sacensības, kurās startē gan pasaules klases veloorientieristi, gan šī sporta veida entuziasti. 

Pirmo reizi, nedēļu pirms Jāņiem, 15.06. norisināsies 3 un 6 stundu Rēzeknes Rogainings. Baudīsim Rēzeknes pilsētas un tās apkārtnes burvību virzienā uz Adamovas ezera pusi. Vienlaikus vakarā pēc sacensībām varēsim piedalīties krāšņā seno laiku teatralizētā pasākumā - Martas balle.


3. Bauskas 3 un 6 stundu Rogainings 3.08., Mūzikas, aktīvās atpūtas un garšu festivāla- “TasTe Bauska” ietvaros. Šoreiz dosimies Plūdoņa muzeja virzienā baudot vasaras mežu, magoņu lauku smaržas.... Tur ir jābūt!  Latvijā senākais Tautas Rogainings 15.09. norisināsies Jaunciema apkārtnē. Programmā 3 un 6 stundu orientēšanās sacensības 2 – 5 cilvēku komandās. Atrodi draugu un piedalies!Vasaras Magnēta sezonas noslēgums Berģu kultāras namā 13.10. Veiksmīgāko apbalvošana, izlozes un iespēja startēt Ziemas Magnēta otrajā kārtā Brīvdabas muzeja teritorijā.

Jūrmalas rogainings 26.10. 3 un 6 stundas skrējējiem un 4 stundas velorogainings. Šoreiz tuvāk iepazīsim Jūrmalu no Lielupes līdz Dubultiem un Bumbukalnam, kā arī Salas ciema virzienā. Lieliska iespēja relaksēties Jūrmalas klusajā sezonā!

Uzmanību! Jaunums! Magnēta rīkotajiem Rogainingiem - Rēzeknē, Bauskā, Jaunciemā un Jūrmalā būs kopvērtējums. Ieskaitē tiks vērtēti 3 veiksmīgākie starti!

Tapušas un top jaunas un tiek atjaunotas kartes (Jaunciemā, Zaķumuižas apkārtnē, Endzeliņos, Kalngalē jūras pusē, Ložmetējkalna apkārtnēu.c.).

Aicinām izmantot Magnēta labumus:
- Vecākiem ar maziem bērniem - bezmaksas bērnudārzs ar auklīti.
- Lielākiem bērniem 18.30 bezmaksas orientēšanās skoliņa trenera pavadībā.
- Bezmaksas konsultācijas orientēšanās gudrībās ne tikai iesācējiem (jautājiet pēc instruktora sacensību centrā).
- Orientēšanās apmācība par maksu pieaugušajiem ar iepriekšēju pieteikšanos mājas lapā.
- Vecāku ievērībai! Biedrība Sporta un atpūtas apvienība Magnēts rīko orientēšanās treniņnometnes bērniem un jauniešiem, kā arī rīko braucienus uz sacensībām Latvijā un ārvalstīs.

© www.magnets.lv | Henrijs Freimanis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu