Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaPortugāle 2019

7. Martā visi priecīgi, ka varēja tikt prom no sniega, satikās Rīgas lidostā, lai lidotu prom uz Mančesteru. Mančesterā bija vairākas brīvas stundas. Ap 20 vakarā sēdāmies lidmašīnā, lai tālāk lidotu uz Lisabonu. Tur mūs sagaidīja melni busi, lai aizvestu uz viesnīcu. Gulēt pēc Latvijas laika aizgajām trijos.

8. Marts. Cēlāmies 7:30, lai skrietu rīta rosmi sprinta kartē. Pirmie nometnes kilometri tika savākti pēc individualājām spējām, sākot no 5km līdz 12km. Paēduši brokastis, daļa devās saldējuma meklējumos, daļa atpūtās viesnīcā, kamēr šoferi devās pakaļ mašīnām. Portams, ka bija baigās shēmas, kurš sedēs kurā mašīnā. Kad visi kaut cik apmierināti sēdēja mašinās, mēs devāmies uz modeli. Lielākā daļa atzina, ka tas bija viens no foršākajiem modeļiem, kur ir skriets. Pēc modeļa devāmies uz apartamentiem (klosteri), kur dzīvojām nākamās četras dienas. Klosterī bija porcelāna suns, kas visus biedējā. Paēduši vakariņas, devāmies gulēt.

Modeļa apvidus.

Klosteris kurā dzīvojām

9. Marts. Visi no rīta patīkami pārsteigti, jo mājas īpašnieki mums brokastis bija uzklājuši. Pēc brokastīm braucām uz Naom (Norte Alentejano O Meeting) - pirmajām sacensībām šajā sezonā. Lai veiksmīgi noskrietu pirmās dienas apvidū, vajadzēja īpašu uzmanību pievērst ,,auna pierēm" (salidzinoši lieliem akmeņu plačiem) kā arī paņemot virzienu, paskatīties uz tālāko punktu, kuru ir jāskrien. Vakarā norisinājās nakts sprints pilsetā Portalegre. Sprintā bija arī godalgotas vietas mūsu ašākajiem skrējējiem - Matīsam 1.vieta jauniešos, Laurai trešā vieta jaunietēs.

Pirmās sacensību dienas kļūdas

Vīriešu elites distance pirmajā sacensību dienā.

Liela "auna piere"

10. Marts. Pēc brokastīm, kurās beidzot bija putra, mēs devāmies uz otro sacensību dienu. Otrajā dienā apvidus bija tehniski sarezģitāks un interesantāks. Bet tas neliedza kāpt nost no pjedestāla vakardienas uzvaretājiem. Kopvērtējumā V16 grupā Emīls Lazdāns un Matīss Saulīte ieguva pirmās divas vietas, Irbe S16 uzkāpa uz augstākā pjedestāla pakāpiena, Uvim Šolmanim sanāca šoreiz uzkāpt tikai uz zemākā pjedestāla pakāpiena, kā arī Baiba Smila un Ilze Vilks, katra savā grupā ieguva otro vietu. Starp treniņiem mums beidzot bija iespēja sasmerēt savas pārdegušās sejas ar alveju. Vakara treniņā mēs braucām uz Marvao cietoksni skriet sprintu. Takā uz doto mirkli tur trenējas Šveices izlase, visi bija motivēti skriet ātri. Pēc treniņa mēs uz cietokšņa sagaidijam saulrietu, un tad jau braucām atpakaļ.

16 grupas pjedestāls

Saulriets uz Marvao cietokšņa

Otrās sacensību dienas kļūdas

Vīriešu elites distance otrajā sacensību dienā.

11. Pēc brokastīm bija iespēja izvēlēties vai braukt uz pirmo, vai otro sacensību dienu karti, kur atkārtoti bija jaizskrien distance ar labākajiem ceļa variantiem. Dažiem sanāca noskriet par 4min atrāk, bet citiem pa 15min. Pirms otrā treniņa mums iedeva divas meža kartes un divas sprinta. Tā nu katrs domaja, kā līdz brokastim visu to izskriet. Lielākā daļa skrēja garo treniņu pa abām meža kartēm un tad sprinta. Daži arī celās nākamajā rīta 5:30, lai paspētu vēl sprinta kartes izskriet.

Jaunieši paši domā, ko ēst, un to arī taisa.

Vakara treniņš

12. Pēc brokastīm kopīgi sakārtojām apartamentu (Baiba teica, ka sen nav atstāta tik laba kārtība) un braucām uz Albufeiru. Pa ceļam vēl iebraucām Evorā, kur izskrējām 7km garu sprintu. Nonākot Albufeira, iekārtojamies apartamentos, kas bija pie paša okeāna, un katrs gāja skriet savā tempā treniņu.

13. Pēc brokastīm mēs devāmies uz blakus pilsētu, lai varētu izbraukt ar kajakiem. Nebija redzama neviena neapmierinata seja par šo braucienu. Pēc kajakiem braucām atpakaļ pusdienās, kur dežurantiem sanāca piededzināt rīsus tā, ka katlu nevareja izmazgāt, un vēl panākt, ka dūmu detaktors sāk bļaut. Otrajā treniņā mēs braucām uz vissapīgāko karti šajā nometnē. Nebija neviens, kas iznāktu no meža arā bez asiņainām un ērkšķpilnām kājām. Treniņa uzdevums bija iejusties kartē, kā arī saprast, kā vislabāk apiet ērkšķus.

"Okeāna saviļņotie"

Kājas pēc vakara treniņa

14. Paēduši brokastis, mēs atkal braucām uz vissāpigāko karti, bet tad jau bija labāk, jo katrs piedomāja, ko vilkt, lai mazāk ērkšķus iegūtu. Kartē mums bija 5 kontrolpunktu distance, ko pēc tam arī analizējām. Pēc noskrietās distances bija vēl palics kontrollaiks, kas bija jaaizpilda. Daži skrēja uz vakardienas punktiem, daži rāpās par mazu kanijonu kartes centrā un daži čiepa apelsīnus no blakus dārza (nu jaatzīst, ka zagts apelsins no koka garšo labāk nekā tirgū pirkts). Otrajā treniņa mēs skrejām 7km garu sprintu Albufeirā. Pēc sprinta lielakā daļa devās uz okeanu peldēt, lai sāls izkož visas jaunās brūces.

Iespējamie ceļa varianti

Pēc treniņa sarunas, kam sagrieztākas kājas.

15. Pēc brokastīm devāmies uz lidostu (katram somā vismaz bija trīs apelsīni), lai lidotu uz Londonu, panīkām divas stundas un tad lidojām uz Rīgu.

Mantu sargi

Nometnes dalībnieki.

Baiba Smila, Anita Saulīte, Ilze Vilks, Mārtiņš Vimba, Matīss Saulīte, Dāvis Šolmanis, Fricis Spektors, Rihards Gailis, Emīls Lazdāns, Emīls Saulite, Gustavs Staņa, Edvards Zvirgzdiņš, Uvis Šolmanis, Anna Freimane, Elizabete Vimba, Taiga Lazdāne, Alise Zagorska, Kristīne Berķe, Irbe Blūma, Līva Cera, Tīna Spektore, Laura Berķe.

Liels paldies organizātorei Baibai Smilai, kā arī šoferiem, Mārtiņam Vimbai, Ilzei Vilks un Anitai Saulītei.

© www.magnets.lv | Taiga

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Silvija Segliņa
IP: 77.219.13.105 @ 25.04.2019 | 09:12:33
Komentārs: Ļoti interesanti lasīt un prieks par mūsu jauniešiem...atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu