Magnēts
Svētdiena, 2023.gada 26.marts / Eiženija, Ženija
Jurmalas Rogainings 2020

22.10.2022.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
Rezultāti 

Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaSavienojam patīkamo ar lietderīgo! PLOGGING.

Ceturtdien orientēšanās seriālā Magnēts treneris Fricis sarīkoja kārtējo koptreniņu Ausekļa jaunajiem sportistiem – ploggingu. Šoreiz galvenā treniņa doma bija savienot patīkamo ar lietderīgo – orientējoties savākt atkritumus.

Kas ir ploggings? Ploggings ir skriešanas un atkritumu vākšanas kombinācija. Ja vienkārša skriešana Tev liekas garlaicīgā, tad ploggings Tavus treniņus padarīs daudz interesantākus un gandarījumu pilnus! Un to var apvienot arī ar orientēšanos – tieši Tu atradīsi atkritumus, ko vairums cilvēku nevar.

 

 

Kā redzi, ploggings ir ne tikai labs videi, bet arī Tev! Un, tas ir labāks kā vienkārša skriešana!

 

 

Uz treniņu visi ieradās ar cimdiem un atkritumu maisu. Tad sākās iesildīšanās – lēns skrējiens un iesildošie vingrinājumi. Pēc tam tika izklāstīts treniņa uzdevums – skriet lēnu, mierīgu treniņu, izplānojot savu distanci, lai savāktu pēc iespējas vairāk KP un atkritumus. Sportisti tika sadalīti pa pāriem un tiem izdalītas rogaininga tipa kartes. Uzvarēs tas pāris, kam būs visvairāk savākti kontrolpunkti un atkritumi. Un STARTS! Atpakaļ pie finiša jātiekas pēc tieši 60 minūtēm.

 

Kad bērni sāka ierasties finišā, treneris bija pārsteigts par atkritumu daudzumu, ko viņi bija savākuši. Kopā savācām astoņus pilnus miskastes maisus! Visvairāk KP un atkritumus izdevās savākt mūsu jaunajām sportistēm Lūcijai un Henrietei!

 

Lūk, ko Lūcija domā par šāda tipa treniņiem:

 

Lūcija : “Nebija ne mazākās jausmas, kādēļ treniņam būtu vajadzīgs maiss un cimdi, bet izrādās, ka treniņš apvienots ar atkritumu vākšanu. Es ar savu pārinieci Henrieti sākumā pieļāvām kļūdu, mēs neizplānojām, kur īsti skriesim, vienkārši gribējām atdalīties no pārējiem pāriem. Sākumā savācām tikai pāris salvetes un papīrīšus, lasot tos arī novirzījāmies no plānotā ceļa. Kad bijām kādu gabalu prom no starta nonācām pie KP, kas atradās miskastes vidū. Mēs savācām divus pilnus celtniecības maisus, un devāmies uz finišu. Atpakaļ ceļā punktus nevācām, jo vairs nebija iepriekš nesavāktu punktu, un ar maisiem skrienot (jeb ejot) gāja divreiz lēnāk nekā sākumā. Pēc šī treniņa sāpēja ne tikai kājas, bet arī mugura, tomēr bija ļoti forša sajūta un gandarījums zinot, ka darījām labu dabas labā. Ceru, ka atkārtosim šo vēl kādu reizi!”

 

 

Aicinām ikvienu, braukt uz orientēšanās seriālu Magnēts un ņemt līdzi cimdus un miskastes maisus un savākt atkritumus, ko redzat pa ceļam treniņā! Tas tik tiešām ir tik viegli! Ja mēs varam, tad jūs to arī varat! Rūpēsimies par apkārtējo vidi un padarīsim to tīru!

© www.magnets.lv |

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: kristīne
IP: 77.219.15.94 @ 18.09.2022 | 22:01:46
Komentārs: stilīgi ????

Vārds: Inese
IP: 212.3.195.252 @ 15.09.2022 | 23:03:20
Komentārs: Ļoti lietderīgi un audzinoši. Paldies????..atpakaļ


© 2007 - 2023, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu