Magnēts
Otrdiena, 2022.gada 5.jūlijs / Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaAivars

Aronas kauss

Latvijas kauss uzņem apgriezienus! Šoreiz divas dienas Kusā.

Jau trešais LK posms 3 nedēļu laikā. Šoreiz dalībnieki no visas Latvijas pulcējas Madonas apkārtnē, konkrētāk, Kusā. Sacensības norisinājās mežā, kas praša dažādas orientēšanās iemaņas, jo apvidus ir diezgan daudzveidīgs. Izcirtumi, riktīgi džungļi, purvi, sīks reljefs, utt. Mežs, kas nepiedod paviršību, mežs, kas prasa spēku, mežs, kas drīz tiks izcirsts.

Pirmajā dienā- vidējā distance, kas elites grupās ir arī atlase uz EČ. Elitē Auseklim uzvara, kuru izcīnīja Mārtiņš Sirmais, savukārt Daniils Ozoliņš pēc pirmās dienas izvirzījās 11. vietā. Sieviešu elitē Lienei Veispalei 8.vieta.

Otrajā dienā elites skrējēju skaits samazinājās, bet Daniils nodrošināja Ausekļa klātbūtni uz goda pjedestāla jau otro LK posmu pēc kārtas- viņam otrā vieta.

Citās grupās: Šoreiz Auseklim tikai divas uzvaras- V45 grupā uzvarēja Aivars Mihailovs. Dubultuzvaru V10 grupā izcīnīja Ansis Poikāns(1.) un Rihards Gailis(2.)

Aivars

Vairākas otrās vietas - Monta Mišina S14, Anete Gurtiņa S16, V20 Jānis Tamužs, V21B Raivis Reinsons, S40 Inta Mihailova.

Beāta Zaļaiskalns šoreiz S18 grupā trešajā vietā.

Jau nākamnedēļ Ausekļa jauniešus un juniorus sagaida nopietns pārbaudījums: atlases sacensības uz EYOC(European Youth orienteering championships) un JWOC(Junior World orienteering championships). Elites grupās- atlases uz Pasaules studentu čempionātu. Arī pārējās grupas varēs izbaudīt pierīgas sarežģītākos mežus Bumbu kalnā un Vārnukrogā, piedaloties Rīgas kausā.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu