Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišaj

Jauniešu sezonas kulminācija

JWOC un EYOC beigušies, laiks atskatīties uz tiem ar svaigu skatījumu!

Uz EYOC Spānijā, Soriā devās Madara Freimane un Beāta Zaļaiskalna. Lieliskus rezultātus individuālajās disciplīnās uzrādija abas meitenes - Madara garajā distance bija 10., bet Beāta sprintā ieņēma 9.vietu. Lieliski rezultāti, kuri atalgo smago darbu ziemā.

Stafete izvērtās patiešām dramatiska. Madara otrajā etapā devās netālu no līderēm un drīz vien jau bija nonākusi priekšgalā. Tad tika pieļauta liktenīga kļūda, "pārķerot" etapu. Nododot stafeti Beātai, bija skaidrs, ka par medaļām cīņa diezin vai būs, bet ir iespējams ieskriet apbalvojamajā sešiniekā. Viss par to liecināja, bet liela kļūda distances beigās atmeta Latvijas komandu uz 8. vietu. Skaidrs, ka fiziski meitenes bija līderu līmenī, bet pietrūkst orientēšanās iemaņu dažādos apvidos.

Jau nākamajā dienā pēc EYOC Dānijā sākās JWOC ar sprinta distanci, kurā no Ausekļa piedalījās tikai Marita Freimane, uzrādot labāko rezultātu Latvijas izlasē(32.vieta), un Jānis Tamužs(50.).

Nākamās dienas garajā distancē piedalījās arī Madara un Beāta un tieši Beātai izdevās labs mačs- 39. vieta, kas tāda līmeņa sacensību debijā uzskatāms par ievērības cienīgu sasniegumu.

Vidējās distances kvalifikācijas barjeru pārvarēja Marita un Jānis, iekļūstot A finālā. Noguruma mazināšanā liela pateicība jāizsaka Velgai Zaļaiskalnai par izlses fizioterapeites lomas uzņemšanos.

Vidējās finālā Maritai 44. vieta un Jānim 50. rezultāts. Abi atklāja, ka distancē pieļautas nepieļaujamas kļūdas.

Pēdējā čempionāta distance bija stafete. Komadā iekļauti bija - Jānis(3.etaps), Marita(2.etaps) un Beāta(3.etaps). Diemžēl kalni un karstums nogalināja izredzes uz labu rezultātu jau pirmajos etapos. Meitenes cīnījās līdz galam un ieņēma 18. vietu. Puiši arī cīnījās, bet zaudēja paši sev - tika diskvalificēti.

Arī bankets tika aizvadīts labā līmenī un sportisti varēja doties mājās no savām lielākajām sacensībām mūžā, guvuši milzīgu pieredzi.

Pagājušogad es rakstīju, ka nepieciešams pacelt treniņapstākļus jaunā līmenī un tas tika izdarīts, pateicoties Henrijam Freimanim, Ausekļa treneru kolektīvam ar Baibu Smilu priekšgalā, kā arī ar Magnēta atbalstu. Pienākusi kārta mums pacelt savu attieksmi vēl augstākā līmenī, lai Auseklis būtu ne tikai puse no Latvijas junioru izlases, bet arī uzrādītu patiešām augstus rezultātus Pasaules līmeņa sacensībās.

Lai jums veicas!

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu