Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaAnnija mauc

KLUBU STAFETES!!!

Šīgada Klubu stafetes bija patiešām īpašs notikums Latvijas orientēšanās dzīvē!

Gatavošanās Klubu Stafetēm ir īpaša - tiek apzinātas visas kluba rezerves, resursi, lemts, spriests un domāts, kā sarindot dažādu vecumu un meistarības skrējējus atbilstošā secībā, kā KĻŪT PAR LATVIJAS LABĀKO KLUBU!

Vēl īpašāka gatavošanās ir tad, ja Tu esi organizējošā kluba biedrs. Tu sacensību centrā ierodies jau ap sešiem no rīta un visu laiku līdz savam starta brīdim(ja Tu startē) esi kājās, rūpēdamies, lai viss notiktu nevainojami. Iespējams, savu darba daļu tu esi ieguldījis jau iepriekšējā dienā vērdams bezgalīgus numuru daudzumus uz saspraudēm vai licis kartes maisiņos ar pareizajiem numuriem virsū. Un nav tik svarīgi, vai Tu esi licis punktus, plānojis distanci, uzcēlis lielo telti vienatnē vai būvējis tualetes, skaidrs ir, ka bez Tevis nevarētu iztikt! Paldies Magnēta komandai un visiem cilvēkiem, kas piedalījās sacensību organizēšanā! No ne viena vien sacensību dalībnieka dzirdēju, ka šīs bija vislabāk organizētās sacensības šajā sezonā.

Tagad par pašām sacensībām. Auseklim 10 komandas, tas ir, 100 cilvēki bija gatavi doties mežā un pārstāvēt savu klubu. Tuvāka aplūkosim pirmās komadas sniegumu.

Pēc pirmā etapa, kuru veica Jānis Tamužs, komanda atradās patālu no līderiem - 12. vietā, atpaliekot 5:47.

Otrajā etapā devās Mikus Puriņš un Alvis Reinsons, kuri pacēla komandu uz 5. vietu, etapā uzrādot 7. laiku.

Trešo etapu veica juniors Edgars Laķis, kurš noturēja 5. pozīciju, tāpat uzrādot 7. laiku etapā. Ļoti labi šo etapu veica Andris Gailis no Auseklis II, kuram 5. laiks etapā.

Pēc trešā etapa bija izkristalizējies, kuras komandas spēs cīnīties par uzvaru un Ausekļa komanda bija starp tām!

b

Ceturtajā pāru etapā skrēja Krista Mihailova un Madara Freimane. Uzrādīts labākais laiks etapā un iegūtas līderpozīcijas. Meitenes ir mūsu spēks! Tāpat ļoti labu rezultātu uzrādīja Marita Freimane un Jānis Lagzdkalns ar piekto laiku etapā.

Piektais etaps bija 12 grupas etaps, kuru pirmajā komandā veica Haralds Ulmanis. 7. laiks etapā un otrā vieta kopā. Visas iespējas uzvarēt Klubu stafetēs!

aa

Anete Gurtiņa un Annija Zaļaiskalna sestajā etapā palaida garām Meridiāna un Saldus komandas un stafeti Mārtiņam Sirmajam nodeva, esot 4. vietā. Meitenēm arī 4. laiks etapā.

Mārtiņš Sirmais pēdējo etapu noskrēja lieliski, ar labāko etapa laiku, apsteidza divas komandas, bet līdz Madonai neaizsniedzās, pietrūka mazāk par minūti. Pirmajai komandai 2. vieta.

Zigmārs Gailis otrajai komandai atnesa 12. vietu, Ints Ulmanis, esot otrais labākais no Ausekļa pēdējā etapā, izcīnīja 3. komandai 15. vietu. Dainis Krieviņš veica pēdējo etapu 4. komadas sastāvā, kura ierindojās 24. vietā.  Raitis Muižnieks no Ausekļa-7 pēdējā etapā finišēja 31. vietā, apsteidzot Auseklis 5(Gints Ģēmanis), kura ierindojās 37. vietā, tai tūlīt sekoja arī Auseklis 8 ar Egonu Šolmani pēdējā etapā un Ausekiis 9, kura pēdējo etapu skrēja Valērijs Stūris.

Ausekis 6 un Auseklis 10 diemžēl paņēma nepareizi kādu no 131 kp, kas bija jāpaņem visai komandai, un tika diskvalificēti.visi

Jau nākamajā nedēļā ir iespējams pārstāvēt savu klubu vēlreiz - šoreiz LČ stafetēs un vidējā distancē Ventspilī.

Tiksimies tur!

 

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: Martins
IP: 81.198.226.97 @ 01.09.2010 | 21:59:31
Komentārs: Tā tik bija cīņa!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu