Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišadaniils

Cēsu rudens

Latvijas kauss tuvojas izskaņai un atlikuši ir tikai divi posmi pēc šajā svētdienā aizvadītā Cēsu rudens!

Cēsu rudens ir stabila vērtība - smagi apvidi, sarežģītas distances un arī jau rudenīgie laika apstākļi. Tieši šo iemeslu dēļ, kā jau ierasts, Cēsu rudens bija ļoti plaši apmeklēts. Neiztrūkstoši arī Ausekļa orientieristi cīnījās Krustkalnu gravās un nogāzēs. Tika savākts pieklājīgs medaļu daudzums.

Vienīgais uzvarētājs šodien bija Mikus Puriņš V16 grupā, kurš skaidroja, ka nevienam no viņa grupas šis apvidus nebija "ērts" un viņš esot uzvarējis tāpēc, ka citi kļūdījās vairāk. Patiešām, daudzās grupās uzvaru varēja atnest nevis tikai ātras un spēcīgas kājas, bet gan pareizi noskaņota galva.

Vēl godalgotas vielas izcīnīja sekojošie: S10 grupā Emīlija Staģe ieguva bronzas medaļu, S14 grupā 2. un 3. vietā attiecīgi Annija Anna Zaļaiskalna un Aiva Laķe. Šajā grupā esot bijusi īpaši interesanta cīņa, jo, kādā noteiktā brīdī, mežā esot satikušās visas(!) grupas meitenes. Arī S18 grupā divas medaļas - Madarai Freimanei 2. un Rūtai Plakanei 3. vieta. S40 grupā kārtējais pjedestāls, šoreiz trešā vieta, Intai Mihailovai.

V8 grupā Emīls Ģērmanis ierindojās trešajā vietā, Jānis Tamužs V20 grupā arī trešais, bet V40 grupā sudrabu ieguva Ints Ulmanis.

Sieviešu elitē šoreiz nestartēja neviena no Ausekļa, bet vīru elitē bija divi pārstāvji - Daniils Ozoliņš 8. vietā un Jānis Ansabergs, kurš pievarēja 11km garo distanci ar vairāk nekā 500m lielo kāpumu, un ierindojās 11. pozīcijā.

Iesaku aplūkot savas pozīcijas LK kopvērtējumā un darīt, ko spēj, lai atlikušajos divos posmos Tērvetē un Talsos varētu kādu vietu pacelties, vai arī nosargāt savu pašŗeizējo vietu.

Lai veicas!

Foto no Andas Bīriņas arhīva.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu