Magnēts
Piektdiena, 2022.gada 1.jūlijs / Rimants, Imants, Ingars, Intars
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

Afišakarte

Ausekļa juniori Polijā

Vairāki Ausekļa juniori ar treneri Henriju Freimani priekšgalā piedalījās nometnē Polijā, lai labāk sagatavotos nākamā gada junioru Pasaules čempionātam.

Beāta Zaļaiskalna, Madara Freimane, Amanda Zīlišķe un Mikus Puriņš kopā ar Bubi devās Gdaņskas virzienā pa taisno no BJC, kamēr Jānis Tamužs un Edgars Laķis pievienojās šai kompānijai vēlāk, jo uz studentiem skolēnu brīvlaiks neattiecas.

Bija noorganizēti teicami dzīvošanas apstākļi un jaunie orientieristi principā varēja pievērsties tikai treniņiem un distanču analīzei. Visas treniņu kartes bija, tālākais, 30min brauciena attālumā.

Katru dienu tik aizvadīti treniņi kartēs un tika apciemota arī pilsēta, kurā norisināsies sprinta sacensības. Treniņos nebija uzdevums skriet ātri, bet gluži pretēji - lēnām un pat pārmērīgi lasot karti, iepazīt detaļu, reljefa, veģetācijas, utt. attēlojumu dabā. Pēc veiktajām distancēm tika veiktas splitu un GPS analīzes un izdarīti pamatoti secinājumi.

Gūtās atziņas par apvidu: kalni, protams, ir lieli, bet lēzeni un ar labi skrienamu segumu. Ļoti daudz, būtībā, pie līdzīgas fiziskās sagatvotības, visu, izšķirs garo un vidējo etapu ceļu izvēles, kur var iegūt un zaudēt pat pie divām minūtēm, nemaz to nenojaušot. Otrs apvidus tips ir plakanāks un latviskāks un tas tikai stiprina optimisma garu par sacensībām nākamā gada jūlija sākumā.

karte

Amanda par nometni: Nometne bija ļoti labi organizēta. Domāju, ka nometnes mērķis tika izpildīts – nedēļas laikā bijām skrējuši dažādu apvidu kartēs, kā arī saņēmām labus ieteikumus un padomus par distanču, kā arī atsevišķu etapu veikšanu. Protams, arī dzīvošanas apstākļi bija ļoti labi – tikām izmitināti mājīgā viesu namā. Liels paldies trenerim (Bubim) par doto iespēju iepazīt Polijas apvidu, kurā, iespējams, nāksies cīnīties par godalgotām vietām. Tāpat arī paldies Ievai, kura bija mūs šoferis visu laiku...

Edgars Laķis raksta: Mērķis braucienam bija iepazīties ar apvidus īpatnībām un saprast, uz ko ziemā jāliek lielāki uzsvari treniņos un uz ko būt gatavam nonākot čempionātā. Skrējām pa ļoti līdzīgām kartēm, kādas būs jūlija sākumā. Sešos treniņos tika savākts vairāk kā 1000 m kāpums, izskrietas 3 dažādas garās un 3 vidējās distances, katra no tām deva neatsveramu pieredz. Visvairāk biju pārsteigts par optimālu ceļu variantu daudzumu etapā. Pēc tam salīdzinot tos ar pārējiem un treneri, izkristalizējās ļoti vērtīgi padomi par orientēšanās tehniku šādā apvidū, kurus vakara teorijā treneris centās mums pierādīt.

© www.magnets.lv | Jānis

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       

Vārds: zintis
IP: 95.68.120.80 @ 12.11.2010 | 17:34:19
Komentārs: grūta distance

Vārds: Martins
IP: 81.198.141.86 @ 08.11.2010 | 15:10:54
Komentārs: Nu jau mēs tiešām sākam līdzināties kā profesionāļiem! Apsveicami, ka ir motivēti darboties un cīnīties par saviem sasniegumiem!..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu