Magnēts
Pirmdiena, 2022.gada 26.septembris / Kurts, Knuts, Gundars
Jurmalas Rogainings 2020

22.10.2022.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
Nolikums I Pieteikšanās I DalībniekiRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaZiņas

Klubu stafetes 2022

Ausekļa spēcīgākā komanda (Auseklis IK-1) šogad nopelnīga godalgotu sudraba medaļu! Bet arī pārējās trīs ausekļa komandas ir pelnījušas zelta aplausus! Klubu stafetēs vienā komandā piedalās desmit sportisti! Kas nozīmē, ka pēc pirmajiem dažiem noskrietajiem etapiem viss vēl var mainīties. Nevar zaudēt cerību un visiem etapiem ir jādod viss, ko var savā etapā. Šeit uzvar komanda un tās spēks!

Lasīt vairāk 3 komentāri


Savienojam patīkamo ar lietderīgo! PLOGGING.

Ceturtdien orientēšanās seriālā Magnēts treneris Fricis sarīkoja kārtējo koptreniņu Ausekļa jaunajiem sportistiem – ploggingu. Šoreiz galvenā treniņa doma bija savienot patīkamo ar lietderīgo – orientējoties savākt atkritumus.

Lasīt vairāk 2 komentāri


Augusta mēneša sportists - Mārtiņš Pužulis

Augusta mēneša sportista godā ticis jaunais sportists Mārtiņš. Pagājušais mēnesis viņam bija notikumu pilns - piedalījās sacensībās Vācijā, kā arī nometnē un sacensībās Somijā. Sasniegti arī atzīstami rezultāti. Lasi interviju ar Mārtiņu un uzzini daudz ko jaunu. Lai izdodas saniegt mērķus!

Lasīt vairāk 1 komentārs


Nedēļa Somijā ar 15 Ausekļiem

15. augusta agrā rītā Ausekļa sportisti devās nometnē uz Somiju, kur kopā aizvadīja 10 kārtīgus treniņus un 2 dienas sacensībās. Iepazīsties sīkāk ar Ausekļa pavadīto nometni Somijā.

Lasīt vairāk Nav komentāru


Auseklis iepazīst Bavāriju

Orientēšanās nav tikai sports jauniem, bet tas ir mūža sports. Azarts un piedzīvojumi garantēti. 5 dienas orientējoties pa Bavārijas Alpu nogāžu skaistajiem mežiem, starp klintīm un akmeņiem, kā arī pa kalnu ciematu, tika aizvadītas tiešā un pārnestā nozīmē karstas un sportiskas, piedzīvojumiem bagātas dienas. No Latvijas piedalījās 8 klubu pārstāvji, pavisam bijām 35 orientieristi. Lielākais dalībnieku pulks bija no kluba Auseklis - 21. Kopumā sacensībās piedalījās gandrīz 800 dalībnieku no 35 valstīm. Par šo notikumu savās izjūtās dalās Inese Miķelsone.

Lasīt vairāk Nav komentāru


Jūlija mēneša sportiste - Laura Berķe

Jūlija mēnesis Laurai ir bijis pilns ar dažādām augsta mēroga sacensībām. Laura jūlijā pārstāvēja Latvijas izlasi Eiropas Jauniešu orientēšanās čempionātā Ungārijā un Pasaules Junioru čempionātā orientēšanās Portugālē. Lai arī šajās sacensībās neizdevās sasniegt iecerētos mērķus, Laura vairākkārt pierādīja, ka ir spējīga cīnīties ar pasaulē labākajām sportistēm - viņas laiks ir vēl priekšā! Laura jūlijā arī piedalījās pasaulē lielākajās orientēšanās daudzdienās O-ringen Zviedrijā, kur cīnijās par augsto TOP15 savā vecuma grupā. (kopvērtējumā izcīnīta augstā 14.vieta). Jāatzīst, ka Laura ir arī ļoti labs kluba biedrs - tieši viņa visbiežāk parūpējas par kluba sociālajiem tīkliem un palīdz ar visādiem organizatoriskajiem darbiņiem kluba iekšienē. Paldies, Laura! Lai izdodas sasniegt sportiskos mērķus!

Lasīt vairāk 1 komentārs


Brauciens uz Zviedriju, OOcup sacensības   » 2 komentāri   30.07.2022.
Jūnija mēneša sportists - Mārtiņš Cīrulis   » 1 komentārs   03.07.2022.
Ceļš uz pirmajiem LČ “bleķiem” 2022.   » 2 komentāri   24.06.2022.
Maija mēneša sportiste - Kristīne Berķe   » 4 komentāri   29.05.2022.
Ģimenēs ir spēks!   » 1 komentārs   20.05.2022.
Lieliski pavadītā treniņnometne Turaidā.   » Nav komentāru   30.04.2022.
Piedzīvojumi Zviedrijā   » 1 komentārs   29.04.2022.

........................................................

» Ziņu arhīvs© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu