Magnēts
Svētdiena, 2022.gada 22.maijs / Emīlija
Jurmalas Rogainings 2020

16.10.2021.
Jūrmalas Rogainings

(3 un 6h), 4h (velo)
JR rezultāti I Karte I Bildes FotoMan.lv I Bildes Valdis Paeglis I VideoRogainings Bauska TASTE
Bauskas pils (2, 3, 6h)


Tautas Rogainings
(3 un 6h)


Pievienojies mums

AfišaMūsējie Portugālē

Ausekļa jaunie sportisti aizvada treniņnometni Portugālē. 

Pagājušajā nedēļā vairāki jaunie Ausekļa sportisti kopā ar Latvijas junioru izlasi devās uz treniņnometni Portugālē, kur Aguiar da Beira pilsētas apkārtnē aizvadīja kvalitatīvus treniņus gatavojoties Pasaules Junioru čempionātam, kas tur norisināsies nākošā gada jūlijā.No Ausekļa šajā nometnē piedalījās Emīls Lazdāns, Matīss Saulīte, Emīls Saulīte, Gustavs Staņa, Edvards Zvirgzdiņš, Taiga Lazdāne un treneri Fricis Spektors un Baiba Smila. 6 dienu garajā nometnē sportisti aizvadīja 10 orientēšanās treniņus dažādos apvidos, no kuriem 3 treniņi bija jāveic sacensību ātrumā - garā distance, sprints un orientēšanās intervāli.

Apvidus šajā Portugāles reģionā ir diezgan prasīgs gan tehniski, gan fiziski un lielākajai daļai sportistu šī bija pirmā pieredze šādos apvidos, tādēļ nometnes sākumā treniņos neklājās viegli, bet ar katru treniņu pārliecība par saviem spēkiem auga un nometnes beigās jau sportisti jutās komfortabli skrienot tik sarežģītos apvidos. Komandai arī bija paviecies ar laika apstākļiem, jo visas nometnes dienas spīdēja saule un bija silts laiks. Līdz ar šo treniņnometni, ir uzsākta aktīva gatavošanās nākošā gada sezonai, kurā mūsu kluba sportisti ir apņēmības pilni sasniegt jaunas virsotnes.

Nākamais komandas kopējais pasākums ir plānots jau pēc dažām nedēļām, kad vairāki Ausekļa jaunie sportisti dosies uz treniņnometni Somijā, lai iegūtu jaunu pieredzi dažādos apvidos.

© www.magnets.lv | Fricis Spektors

Vārds:
Komentārs:
Atjautības uzdevums:  ir 
 
       ..atpakaļ


© 2007 - 2022, Magnets.lv | Izstrāde un uzturēšana: WebIzstrade.lv


Bildes un video


BAUSKAS ROGAININGS 2018

RĪGAS ČEMPIONĀTS 2018

BĒRNU SKOLIŅA

VASARAS MAGNĒTS 2017


Atbalstītāji

Sportident
Sodra
IK Auseklis  
Latvijas leļļu teātris   Tempur Rīgas meži

Sadarbības partneri
Jelgava Meridins Noskrien Ziemu